Перейти на мобільну версію сайту


30.08.2019

«ОРДЕН КОРОЛЕВИ АННИ» ОТРИМАЛА ІРИНА

лікарКам’янець-Подільській бізнес-леді, головному лікарю та директору центру фізичного відновлення «KINEZIOLOG» Ірині Рудніцькій присвоїли «Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни».

Офіційна церемонія вручення нагороди відбулася 22 серпня у Державній резиденції – Малому Маріїнському Палаці. У ході урочистого ділового прийому в честь лідерів економіки, бізнесу, науки, медицини та культури, що проходив у рамках загальнодержавних заходів присвячених до Дня Незалежності України.

Ірина Василівна має 15-річний лікарський стаж роботи, закінчила Буковинський державний медичний університет, спеціалізація – хірургія. До відкриття власного центру «Кінезіолог» працювала лікарем хірургом у відділенні загальної хірургії обласної клінічної, пройшла курс навчання на базі Київського центру доктора Бубновського.

Отримання ордену для пані Ірини стало неочікуваним сюрпризом.

– У мене враження, наче я потрапила у казку. Не вірилось, що я серед таких відомих людей як Тоня Матвієнко, Олег Скрипка. Після отримання такої відзнаки я маю дуже серйозну мотивацію вчитись та розвиватись. Я тепер просто не маю права опуститись нижче заданого рівня, – каже вона. – Відверто скажу, у своїй роботі ніколи не ставила на перше місце фінансову складову, завжди намагаюсь знайти способи зробити людей здоровими без хірургічного втручання.

старченкоЗАСЛУЖЕНОГО – СВІТЛАНІ СТАРЧЕНКО
З нагоди відзначення Дня Незалежності України Президент України Володимир Зеленський вручив низку державних нагород. Серед них звання «Заслуженого працівника освіти України» було удостоєно Світлану Старченко, колишнього начальника управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

Нагадаємо, Світлана Володимирівна подала заяву на звільнення одразу після проведення парламентських виборів.


Теги: нагороди гідним

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.