Перейти на мобільну версію сайту


14.06.2019

ОЧЕРЕТЕНКО І ПДАТУ – ОДНОЛІТКИ‑ЮВІЛЯРИ

Книга11 червня з нагоди 100-річчя від дня народження Юхима Очеретинка, фундатора ПДАТУ, відбулася наукова конференція, на якій була представлена книга присвячена його пам’яті. Вона створена спільними зусиллями сім’ї, друзів і колег по роботі, описує життя професора. 

Юхим Єгорович – заслужена і шанована в місті людина, ветеран ПДАТУ, стояв у витоків організації і поновлення Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту у післявоєнні роки, був першим секретарем партійної організації інституту. Має урядові нагороди.

В інституті Юхим Єгорович працював понад 50 років, з них – близько 30 років був завідувачем кафедри зоології та захисту рослин, підтримував тісні зв’язки з виробництвом, надаючи допомогу трудівникам сільського господарства нашого регіону. Своєю невтомною працею він зробив вагомий внесок у велику державну справу підготовки висококваліфікованих кадрів для аграрного виробництва. Серед його учнів – Герої Праці, видатні вчені-аграрії, відомі трудівники села, заслужені керівники сільськогосподарських підприємств, державні діячі.

Юхим Єгорович опублікував понад 150 наукових праць, має наукові винаходи, розробив систему боротьби зі шкідниками яблуні в умовах Поділля. Був делегатом міжнародних конгресів з питань захисту рослин. Довгий час на громадських засадах очолював Університет «Природа».

За багаторічну сумлінну працю педагога і науковця, великі заслуги у підготовці фахівців, вихованні студентської молоді, особистий внесок в становлення та розвиток наукової бази університету в 2009 році вчена рада ПДАТУ присвоїла Юхиму Очеретенку вчене звання Почесного професора.

 Богдан БЕЛЬЗЕЦЬКИЙ. 


Теги: Юхим Очеретенко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.