Перейти на мобільну версію сайту


17.08.2018

НАТАЛІЯ РУДНІЦЬКА У ТОП-50

рудницькаGlobal Teacher Prize Ukraine – всесвітня вчительська премія, яка присуджується раз на рік за особливі досягнення в педагогічній діяльності. У топ-50 напівфіналістів премії потрапила і кам'янчанка, вчитель української мови та зарубіжної літератури ЗОШ №17 Наталія Рудніцька. 

За 3,5 місяці, впродовж яких тривав відбірковий етап, організатори Global Teacher Prize Ukraine отримали 1206 заявок від натхненних учителів і учительок. Потрапити у п'ятдесятку професіоналів серед такої кількості претендентів було справді непросто.

Як це вдалося, ми запитали у Наталії Рудніцької.

– За умовами премії вчитель-практик може або сам подати заявку, або його хтось може номінувати, – розповідає педагог. – Мене номінували, підозрюю, що одна з моїх учениць. На адресу прийшов лист з повідомленням, що мене номіновано на всесвітню вчительську премію та проханням заповнити анкету. Потрібно було дати відповіді на чимало запитань, також описати власними словами, як я навчаю дітей. Спочатку навіть вагалася, чи варто в цьому брати участь, та потім зловила себе на думці, що хто же подав мою кандидатуру до переліку, значить вірить у мене, і я не маю морального права не виправдати ці сподівання.

В Україні премію Global Teacher Prize Ukraine присуджують вдруге. Серед кращих 50 педагогів, окрім Наталії Рудніцької, є прізвища ще двох освітян з Хмельниччини – учительки хімії Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею із загальноосвітніми класами Наталії Зими та учительки початкових класів Хмельницької ЗОШ №21 Марії Пасічник.

А 31 серпня стануть відомі імена ТОП-10 учителів країни. Вони зберуться у вересні в асесмент-центрі у Львові, де на них чекатимуть нові знайомства, робота в командах, розваги та презентації, під час яких члени журі оберуть переможця. Сподіваємося, що Наталії Рудніцькій пощастить бути в цій команді й гідно представити освітян нашого міста.


Теги: Global Teacher Prize Ukraine у Наталії Рудніцької

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.