Перейти на мобільну версію сайту


18.05.2018

НАДІЙНА НА ВСІ 100%

ріммаКвітами, піснями ти теплими словами Довжоцький ДНЗ «Веселка» вітав 17 травня зі славним ювілеєм Рімму Рябу. 40 років на одному місці в сільському дитсадку пропрацювала Рімма Антонівна: спочатку нянею, згодом завідувачем господарством. А вчора ця щира, добра душею жінка відсвяткувала своє 60-ліття.

Усе життя Рімма Ряба трудиться наче бджілка. І на роботі, і вдома – клопотів вистачає постійно. Усім хоче допомогти. Непомітної на перший погляд роботи їй вистачає завжди.

– Відтоді, як я прийшла завідувачем Довжоцького дитсадка, зроблено чимало, і все це під пильним оком нашого завгоспа, дорогої Рімми Антонівни, – розповідає про ювілярку Людмила Желізник. – Дитсадок застала не в найкращому стані. За цей час було реконструйовано котельню під газ, повністю замінено систему опалення, встановлено водовідведення, встелено асфальтове покриття. Також ми зробили роздатковий пункт харчоблоку, поміняли дахи, вікна й двері, обладнали пральню. І все за державні та спонсорські кошти. Маємо на території три криниці, невеличку ділянку, на якій вирощуємо овочі та зелень. Влітку заготовляємо лікарські рослини, аби частувати діток цілющими трав'яними чаями. І всі ці процеси відбувалися і відбуваються під пильним керівництвом нашої Рімми Антонівни. Погодьтеся, такий тягар витримають не кожні жіночі плечі. Вона наша надійна опора і підтримка на всі 100%.

рімма-1Кажуть, жінка має бути надійним тилом для чоловіка. Більш надійнішого, ніж ювілярка, годі й знайти. Постійну підтримку і турботу за життя відчували не лише її батьки та дідусі й бабусі, яких доглядала до глибокої старості, а й чоловік, діти й онуки. Разом із чоловіком дали путівку в життя двом синам, якими пишаються: Руслана Петровича за вміле керівництво довжоцька громада вдруге обрала сільським головою, а Олександр Петрович нині керує карним розшуком районного відділку поліції.

Відповідальна, працьовита, надійна, надзвичайно добра дружина, мати, бабуся Рімма Антонівна зустрічатиме чергову ювілейну дату в колі міцної й великої родини. Лунатимуть щирі вітання й побажання дов­гих літ, усі слова для цієї прекрасної жінки будуть сказані від душі, адже вона по-справжньому на них заслуговує.


Теги: ювілеї, Рімма Ряба, ДНЗ "Веселка"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.