Перейти на мобільну версію сайту


01.11.2019

МОЖЛИВО, НОВИЙ ГУБЕРНАТОР

губер28 жовтня Кабінет Міністрів України на своєму виїзному засіданні у м.Маріуполь Донецької області схвалив низку кадрових питань. Так, Уряд погодив призначення голови Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитра Анатолійовича Габінета. Про це повідомляють на Урядовому порталі.

Кандидатура 36-річного потенційного очільника Хмельницької ОДА Дмитра Габінета з’явилася певною мірою несподівано. Лише напередодні теперішні керівники області зустрілися з народним депутатом України Миколою Стефанчуком, а одразу потому – новина про погодження урядом кандидатури на посаду голови Хмельницької ОДА.

Потенційний очільник області є помічником на громадських засадах нардепа від «Слуги народу» Миколи Стефанчука, має викладацький стаж на кафедрі теорії та історії держави і права ХУУПу, є кандидатом юридичних наук. Дмитро Габінет також є одним з засновників та головою ГО «Форпост народовладдя». Є в його трудовому стажі й юристконсульство в Хмельницькому військовому госпіталі. Входить і у Спілку освітян України.

Більше про Дмитра Габінета останнім часом можна було говорити як про керівника (призначений в 2017 році) Хмельницького інформаційно-консультаційного центру UMCS, який допомогає з усіх питань вступу та навчання в Університеті Марії Кюрі-Склодовської в Любліні.

Що ж до біографії, то народився Дмитро Габінет 9 серпня 1983 року, вчився в хмельницькій ЗОШ №12, згодом – у Хмельницькому університеті управління та права. Має закордонну освіту, закінчив Університет ім.Адама Міцкевича в Познані (Польща).

На цьогорічних позачергових виборах до Верховної Ради Дмитро Габінет офіційно був зареєстрований ЦВК спостерігачем від ГО «Завжди поруч! За Хмельниччину!», керує якою Віолета Лабазюк, дружина нардепа. Спостерігав за виборами якраз на окрузі №188, де перміг вкотре Сергій Лабазюк.

Залишається чекати, чи погодить цю кандидатуру президент України Володимир Зеленський.

Теги: Дмитро габінет, новий губернатор?

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.