Перейти на мобільну версію сайту


22.11.2019

КУЗНЯК УЖЕ ДИРЕКТОР

Кузняк20 листопада призначено директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (ПМСД). Очолила Центр Тетяна Кузняк, яка здобула перемогу у конкурсі 22 жовтня.

Тетяна Іванівна народилася 6 жовтня 1971 р. у смт Вигода Долинського району Івано-Франківської області. 1988 р. закінчила Вигодську середню школу. 1990-1996 рр. навчалася у Вінницькому державному медичному університеті ім.М.І.Пирогова на лікувальному факультеті. 1996-1997 рр. пройшла інтернатуру за спеціальністю «Терапія».

З січня до червня 2003 року вивчала курс зі спеціалізації «Лікар загальної практики-сімейної медицини» при Дніпропетровській державній медичній академії і відразу розпочала роботу лікарем загальної практики – сімейної медицини. З 2017 року працює у ТОВ «Такеда Україна» представником з медичних питань.

Заміжня. Чоловік Кузняк Павло Володимирович, травматолог-ортопед КНП «Міська лікарня», син Владислав, студент 4-го курсу Вінницького державного медичного університету ім. М.І.Пигорова.

Найближчі плани Тетяни Іванівни – ознайомитися зі станом справ Центру первинної медико-санітарної допомоги, а також проаналізувати вже зроблене, адже певний рівень здобутків Центр вже має, але ми будемо рухатися тільки вперед. 

– Я докладу максимум зусиль для покращення профілактичної роботи для запобігання хвороб у суспільстві, – каже вона. – Плануємо відкривати кабінети щеплень в амбулаторіях, щоб люди у кроковій доступності і комфортніших умовах отримували медичні послуги .

– Ви почергово плануєте відкривати кабінети чи це буде лише один кабінет щеплень?

– Для відкриття потрібні ресурси, які будуть відповідати певним вимогам. На сьогоднішній день попит на вакцинацію різко виріс, проте наші працівники вправно справляються зі свою роботу, але все таки зручніше, коли в кожній амбулаторії буде кабінет щеплень і свій сімейний лікар міг контролювати стан пацієнта.

– Подейкують, що новий міністр охорони здоров’я хоче зменшити суму, яка «йшла за пацієнтом». У бюджеті було 280 гривень, а з наступного року стане 37 гривень. На вашу думку, чи не напишуть лікарі заяви на звільнення через такі зміни?

– На мою думку, за таку малу зарплату медикам первинки буде неможливо вижити. І якщо таке станеться, то погіршаться умови роботи та зіпсується якість надання послуг.

– З квітня буде запущено вторинний рівень медичної допомоги. Це полегшить вам роботу?

– Все буде чітко прописано. Багато медичних послуг стануть безкоштовними для суспільства. Лікарям стане простіше працювати. Головне, щоб було фінансування.

– А щодо страхової медицини, нам її чекати? Чи ми ще не готові до неї?

– Держава не зможе оплатити страхування, а працедавці не всі мають таку можливість. Тому ми ще не готові до цього процесу.

– Під час конкурсу Ви сказали, що лікарів від роботи тепер неможливо відривати, тому для їхнього навчання і підвищення кваліфікації у місто будуть запрошуватися фахівці, щоб на місці це відбувалося.

– І це дійсно так, докладу максимум зусиль, щоб лікарі не залишали своїх пацієнтів і не відривалися від родин. Тим більше, що зараз є різні дистанційні програми, за якими можна навчатися.

– Чи плануєте кадрові зміни?

– На разі не планується, але якщо пройде децентралізація і до міста приєднаються сільські громади з амбулаторіями, то штати будуть переглянуті.

 Юлія ДУЛІЧЕНКО. 


Теги: новий директор КНП ПМСД Тетяна Кузняк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.