Перейти на мобільну версію сайту


28.11.2014

ГЖЕБОВСЬКИЙ ЗАСЛУЖИВ

Відзнаку міського голови «За заслуги перед міською громадою» за сумлінну десятирічну працю на благо кам’янчан отримав директор КП «Спецкомунтранс» Сергій Гжебовський.
За 10 років роботи колишній військовий зумів навести військовий порядок у своєму господарстві.гжебовський.JPG У нього на підприємстві всі завдання виконуються чітко. Він зумів налагодити безперебійний вивіз твердих побутових відходів (ТПВ). Раніше бувало контейнерні майданчики потопали у смітті, бо воно невчасно вивозилося. Не до всіх навіть можна було підійти, але завдяки чітко організованій роботі, працівники КП «Спецкомунтранс» зуміли привести до ладу контейнерні майданчики і забезпечити вчасне вивезення сміття.
Також було відремонтовано всю стару техніку, яка була в підприємства, і придбано 5 нових сміттєвозів та 30 контейнерів евростандарту для роздільного збору побутового сміття.
Приємно відзначити й те, що всі три закритих кладовища (Руське, Польське та Єврейське), занедбані і зарослі хащами, довели до ладу. Відреставровано пам’ятники загиблим під час Великої Вітчизняної війни.
За плечима директора 82 працівники, яким вчасно виплачується заробітна плата.

Теги: Сергій Гжебовський, КП "Спецкомунтранс"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.