Перейти на мобільну версію сайту


16.12.2016

ГОРДІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ. Владислав СПАСЮК

Успішні талановиті, розумні, наша надія й наше майбутнє - усе це діти нашого міста і району. Вони - еліта України, яка, віримо, змінить її на краще.

гордістьНова рубрика від «Сільського контролю», яка має назву «Гордість Кам’янеччини», розповідатиме вам, шановні читачі, про дітей, які щоденною працею, цілеспрямованістю та новими ідеями змінюють наш світ.

8-річний Владислав Спасюк, учень 3-Б класу СЗОШ №5, повернувся з нагородою та призами з ІІ Відкритої виставки історико-технічного стендового моделювання. Владислав - найменший конструктор, який отримав стільки схвальних відгуків від журі виставки.

Моделюванням хлопчик захоплювався з дитинства. У 6 років батьки відвели його в гурток авіамоделювання СЮТУРУ. За два роки Владислав змайстрував 12 літаків. Справа це доволі копітка, адже доводиться клеїти дуже дрібні деталі. Проте хлопчику це заняття надзвичайно подобається.

Зауважу, що 8-річний Владислав дає нове життя не лише літакам. Нещодавно він самостійно змайстрував пристрій для зарядки мобільних телефонів і подарував його батькові. Каже, що тато багато говорить по телефону, а цей пристрій дозволить йому завжди бути на зв’язку.

Друзі, надсилайте нам розповіді про ваших дітей, їхні здобутки - спортивні, музичні, творчі, професійні, будь-які таланти, що заслуговують на увагу, і нехай про майбутнє України знають усі!


Теги: гордість кам'янеччини, Владислав Спасюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.