Перейти на мобільну версію сайту


11.11.2016

ГОРДІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ. Тетяна ПУПЕН

Успішні талановиті, розумні, наша надія й наше майбутнє - усе це діти нашого міста і району. Вони - еліта України, яка, віримо, змінить її на краще.

Нова рубрика від «Сільського контролю», яка має назву «Гордість Кам’янеччини», розповідатиме вам, шановні читачі, про дітей, які щоденною працею, цілеспрямованістю та новими ідеями змінюють наш світ.

гордістьДіти - майбутнє нації, інтелектуальна еліта, гордість, честь, надія і сподівання країни. Сьогодні мова піде про надзвичайно талановиту дівчинку, ученицю Рудської ЗОШ Тетяну Пупен.

Вона наділена не лише красою від Бога, але й справжнім співочим талантом. З дитинства дівчинка відрізняється емоційністю й одночасно вмінням постояти за себе. У свої 12 років Тетяна навчається у 8 класі загальноосвітньої школи та 7 класі Кам’янець-Подільської хорової школи. Тетяна — прекрасний організатор, громадський діяч, у неї гострий аналітичний розум, вона ніколи не відмовить у допомозі вчителям та учням.

З 6 років дівчинка професійно займається вокалом (мріє стати оперною співачкою), є учасницею народної дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик». Також вправно грає на фортепіано та гітарі. Таня - переможець багатьох конкурсів, брала участь у різних фестивалях. Разом із хором гастролює по всій Україні та за її межами, завжди привозячи додому нагороди.

Та не музикою єдиною живе дівчинка. Вона займається в гуртку бісероплетіння дитячого Будинку школяра при Рудській ЗОШ. Працьовита, наполеглива та творча, за три роки навчання в гуртку Тетяна освоїла роботу з бісером, її креативні роботи завжди знаходять схвальні відгуки у журі різних конкурсів. На рахунку Тетяни Пупен перемоги в конкурсах районного та обласного масштабів. Також одна з робіт дівчинки зайняла І місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

Друзі, надсилайте нам розповіді про ваших дітей, їхні здобутки - спортивні, музичні, творчі, професійні, будь-які таланти, що заслуговують на увагу, і нехай про майбутнє України знають усі!

Теги: гордість кам'янеччини, Тетяна Пупен

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.