Перейти на мобільну версію сайту


28.04.2017

ГОРДІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ. Олексій КОРБА

гордістьУспішні талановиті, розумні, наша надія й наше майбутнє - усе це діти нашого міста і району. Вони - еліта України, яка, віримо, змінить її на краще.

Нова рубрика від «Сільського контролю», яка має назву «Гордість Кам’янеччини», розповідатиме вам, шановні читачі, про дітей, які щоденною працею, цілеспрямованістю та новими ідеями змінюють наш світ.

Олексій Корба - один із тих, кому поталанило одразу найти себе, знайти справу свого життя. Це саме той випадок, коли все було зрозумілим ще з дитинства. Хлопчик ріс в атмосфері музики: з одного боку - талановитий батько Василь - викладач музичної школи і композитор, якого Олексій часто бачив за створенням музичних творів; з іншого - старша сестра Наталя, яка тоді навчалася в музичній школі. Батько згадує, що, повертаючись з роботи, неодноразово заставав діток за фортепіано: Наталя на колінах з маленьким Олексієм і голоси, які зливалися в один, співали дитячі пісеньки прославлення Бога.

Перший візит до музичної школи не був спеціальним: дуже вже хотілося піти з сестричкою і жодні переконання залишитися вдома не допомагали. Взявши слово поводитися чемно, того дня вони пішли удвох. Був урок світової музичної літератури, вивчали котрийсь із концертів для скрипки з оркестром, Олексій уважно слухав і, як обіцяв, поводився тихо. Урок закінчився, але музика продовжувала звучати в маленькій голівці і вже не було сил стримувати руки - як же справно вони імітували ту скрипку! Це щире захоплення і помітило чуйне серце його майбутньої вчительки Віолети Анатоліївни Синиці. Того ж дня вона прослухала хлопчика в своєму кабінеті і ввечері вже телефонувала батькам Олексія. Знайшли маленьку скрипочку і, не чекаючи відповідного віку, почали навчання. 

Потім було Хмельницьке музичне училище ім.В.І.Заремби у викладача Тетяни Миколаїни Левчук. Сьогодні Олексій Корба - студент музичної академії ім. П.І.Чайковського, де займається в професора, заслуженого діяча мистецтв України Ігора Михайловича Андрієвського. Життя Олексія наповнене любов'ю до музики, любов'ю і вдячністю до Творця. Слава Йому, Великому, за таланти!

Друзі, надсилайте нам розповіді про ваших дітей, їхні здобутки - спортивні, музичні, творчі, професійні, будь-які таланти, що заслуговують на увагу, і нехай про майбутнє України знають усі!


Теги: гордість кам'янеччини, Олексій Корба

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.