Перейти на мобільну версію сайту


10.03.2017

ГОРДІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ. Олександра БОДНАР

гордістьУспішні талановиті, розумні, наша надія й наше майбутнє - усе це діти нашого міста і району. Вони - еліта України, яка, віримо, змінить її на краще.

Нова рубрика від «Сільського контролю», яка має назву «Гордість Кам’янеччини», розповідатиме вам, шановні читачі, про дітей, які щоденною працею, цілеспрямованістю та новими ідеями змінюють наш світ.

Коли Олександрі Боднар виповнився один рік, вона отримала відзнаку, як наймолодший житель Слобідка-Гуменецька під час свята села. І це стало своєрідним знаком, адже з кожним роком дівчинка все активніше брала участь у громадському житті рідної Слобідки. 

Олександра має чітку громадянську позицію, до виконання доручень ставиться сумлінно. У школі дівчина ось уже 6 років, як відвідує дитячий ансамбль народного танцю «Гілея», з яким брала участь майже в усіх конкурсах міста, області, країні, та, навіть, закордону.

Цьогоріч колектив ансамблю народного танцю «Гілея» став чемпіоном ІV туру ІІІ Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва ART DANCE-2017. Цьому передували перемоги в міському конкурсі хореографічних колективів «Барвограй» та за кордоном, у сонячній Болгарії, в м.Варна, звідки колектив також привіз Гран-прі. 

Жоден шкільний конкурс читців-декламаторів не обходиться без декламування віршів Олександри Боднар. За плечима цієї маленької дівчинки 5 років міської дитячої хорової школи, з яких 2 роки Олександра була хористкою народної дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик» під керівництвом Івана Нетечі. А минулого року Олександра стала переможницею шкільного конкурсу «Міні-міс-2016», блискуче виконавши всі завдання вимогливого журі та вразивши всіх виконанням колискової. Слобідко-Гуменецький клуб і бібліотека завжди очікують Сашеньку, без неї немає жодного свята!

Друзі, надсилайте нам розповіді про ваших дітей, їхні здобутки - спортивні, музичні, творчі, професійні, будь-які таланти, що заслуговують на увагу, і нехай про майбутнє України знають усі!


Теги: гордість кам'янеччини, Олександра Боднар

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.