Перейти на мобільну версію сайту


07.10.2016

ГОРДІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ. Нікіта МИХАЙЛОВ

Успішні талановиті, розумні, наша надія й наше майбутнє - усе це діти нашого міста і району. Вони - еліта України, яка, віримо, змінить її на краще.

Нова рубрика від «Сільського контролю», яка має назву «Гордість Кам’янеччини», розповідатиме вам, шановні читачі, про дітей, які щоденною працею, цілеспрямованістю та новими ідеями змінюють наш світ.

гордість11-класник Нікіта Михайлов із приватного ліцею «Антей», де директором Інна Блажкова, ось уже десять років як займається тхеквондо. Тренується Нікіта у тренера Сергія Чайки, СК «Чайка».

За цей час має чимало нагород та досягнень. Вольовий та цілспрямований хлопець зайняв 5-те місце на чемпіонаті Європи, був другим на Міжнародному турнірі з тхеквондо, який проходив у Молдові, здобув бронзу на Міжнародному турнірі в Польщі. Він - переможець світового турніру в Україні, учасник 4-ох етапів Кубка світу.

У скарбничці 15-річного Нікіти Михайлова близько 80 медалей різного гатунку. І якщо ви думаєте, що окрім спорту юнака нічого не цікавить, сильно помиляєтеся!

- Я люблю точні науки, - зізнається під час інтерв’ю. - Особливо математику та хімію. Можливо, для когось хімія і складний предмет, а для мене він простий, зрозумілий і дуже цікавий. Своє життя планую пов’язати саме з цими науками.

Нікіта має намір вступати до технологічного університету в столиці, і ми впевнені, що із цим завданням він впорається успішно, адже звичку перемагати він виробляв у собі роками саме завдяки спорту, точніше тхеквондо.

Друзі, надсилайте нам розповіді про ваших дітей, їхні здобутки - спортивні, музичні, творчі, професійні, будь-які таланти, що заслуговують на увагу, і нехай про майбутнє України знають усі!

Теги: гордість кам'янеччини, Нікіта Михайлов

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.