Перейти на мобільну версію сайту


25.11.2016

ГОРДІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ. Ірина СТЕПАНЮК

Успішні талановиті, розумні, наша надія й наше майбутнє - усе це діти нашого міста і району. Вони - еліта України, яка, віримо, змінить її на краще.

Нова рубрика від «Сільського контролю», яка має назву «Гордість Кам’янеччини», розповідатиме вам, шановні читачі, про дітей, які щоденною працею, цілеспрямованістю та новими ідеями змінюють наш світ.

гордысть9-класниця Ірина Степанюк, учениця Боришковецької ЗОШ І-ІІ ступенів, не лише талановита танцівниця, а й вправна майстриня.

Навчання в хореографічній студії сучасних танців «ABRA» принесло Ірині чимало перемог і здобутків на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Серед її нагород - два дипломи І ступеня у Всеукраїнській танцювальній олімпіаді (м.Тернопіль), І місце у Всеукраїнському танцювальному фестивалі «NEPROSTO ТАНЦІ» та найвища нагорода - Гран-прі фестивалю в квітні цього ж року (м.Київ). Також Ірина отримала гран-прі XXIV фестивалю естрадно-спортивного танцю «Фест-2014», який проходив у м.Івано-Франківськ.

Протягом останніх трьох років Іринка разом зі своїм колективом здобувають перші місця у Всеукраїнській танцювальній олімпіаді THE GHALLENGE, що відбувається в Києві.
У чемпіонаті світу з BELLY DANCE та зі Street DANCE SHOW, у якому взяли участь представники 20 країн світу - України, Білорусії, Данії, Чехії, Норвегії, Італії, Німеччини, Молдови, Словаччини, Словенії, Туреччини, Голландії, Польщі, Росії та ін. – Ірина Степанюк у складі колективу «Абра» отримали почесне ІІ місце. Були ще й дипломи ІІ ступеня у Львові на І Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Самоцвіти», та у Вінниці на VIII та IX Міжнародному дитячо-юнацькому конкурсі «Музична парасолька».

Цьогоріч дівчинка перемогла в районній молодіжній акції «Подільський олімп» у номінації «Золота лінія».

Але це ще не все! Окрім любові до танцю, юнка захопилася ще й ткацтвом. Як тут не спробувати, коли щодня спостерігаєш за кропіткою працею матері, Юлії Степанюк, яка займається ткацтвом і створює чудові гобелени. Побувавши із мамою на відкритті багатьох виставок, у яких Юлія Анатоліївна брала участь, Іринка й сама вирішила спробувати ткати. Ниточка за ниточкою на гуртку «Художнє ткацтво» поступово народжувалися чудові роботи. 

Уже минулого року Ірина Степанюк, вихованка районного Будинку школяра, отримала диплом І ступеня в обласному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Ткацтво». Цьогоріч вона взяла участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків «За нашу свободу», де разом із Анною Смолінською отримала І місце на Всеукраїнському рівні. Також вона учаниця Всеукраїнського конкурсу «Сурми звитяги» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», який відбувся у Львові.

Друзі, надсилайте нам розповіді про ваших дітей, їхні здобутки - спортивні, музичні, творчі, професійні, будь-які таланти, що заслуговують на увагу, і нехай про майбутнє України знають усі!


Теги: гордість кам'янеччини, Ірина Степанюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.