Перейти на мобільну версію сайту


23.12.2016

ГОРДІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ. Дмитро СПАСЮК

гордістьУспішні талановиті, розумні, наша надія й наше майбутнє - усе це діти нашого міста і району. Вони - еліта України, яка, віримо, змінить її на краще.

Нова рубрика від «Сільського контролю», яка має назву «Гордість Кам’янеччини», розповідатиме вам, шановні читачі, про дітей, які щоденною працею, цілеспрямованістю та новими ідеями змінюють наш світ.

Перемогу і золото приніс Дмитру Спасюку бій за Кубок області зі змішаних єдиноборств ММА, який проходив цими вихідними у спортивній залі ДЮСШ №2. Спортсмен представляв клуб «Гуни» (м.Кам’янець-Подільський), президент і тренер клубу Юрій Нестеровський, тренери Андрій Лівіцький та Назар Вінник.

13-річний юнак, учень 8 класу СЗОШ №2, лише рік, як займається змішаними єдиноборствами, але вже має вагомі результати. До цього хлопець п’ять років займався тхеквондо, має 12 нагород із цього виду спорту.

У вільний час, якого у Дмитра обмаль, адже весь витрачає на навчання та тренування, він займається садівництвом. Доглядати за садом та виноградом синові допомагає мати Лілія яка й навчає його азам цієї нелегкої та копіткої праці.

Дитро вирощує сорти декоративних дерев, займається схрещуванням різних видів, навіть має власну дослідну ділянку на городі, куди нікого не допускає.

Чим займатиметься в майбутньому - садівництвом чи спортом - Дмитро ще не вирішив, каже, що обидва заняття йому до душі.
Друзі, надсилайте нам розповіді про ваших дітей, їхні здобутки - спортивні, музичні, творчі, професійні, будь-які таланти, що заслуговують на увагу, і нехай про майбутнє України знають усі!

Теги: гордість кам'янеччини, Дмитро Спасюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.