Перейти на мобільну версію сайту


28.10.2016

ГОРДІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ. Даша САВЧУК

Успішні талановиті, розумні, наша надія й наше майбутнє - усе це діти нашого міста і району. Вони - еліта України, яка, віримо, змінить її на краще.

Нова рубрика від «Сільського контролю», яка має назву «Гордість Кам’янеччини», розповідатиме вам, шановні читачі, про дітей, які щоденною працею, цілеспрямованістю та новими ідеями змінюють наш світ.

гордість6-класниця Даша Савчук уже не уявляє свого життя без допомоги іншим людям. З дитинства дівчинка малює, займається в художній школі, робить різні поробки. Коли почалася антитерористична операція на сході держави та волонтерський рух, Даша допомагала кам’янецьким волонтерам із благодійного фонду «Руки-Лебеді». Гроші, які заробляла від продажу дитячих виробів, передавала бійцям у зону АТО. Сумки, зроблені дитячими руками, купляли не лише в Україні, а й за кордоном, а допомагала із цим інтернет-мережа. 

Також з Інтернету Даша дізналася про онкохвору дівчинку Віку Флорчук і взяла її під опіку. Сумки, які виготовляла, картини, що писала, йшли на благодійність. Отримані кошти передавала для Віки.

- Коли продавала якийсь зі своїх виробів, казала, щоб ми йшли до банкомату й перераховували кошти, - каже її мама Наталя. - Мені приємно, що донька допомагає Віці та іншим онкохворим діткам.

Нині 11-річна Даринка захопилася ще кількома видами декоративно-прикладного мистецтва - валянням вовни та виготовленням дитячих іграшок. Каже, що ці знання допоможуть заробити більше грошей для дітей, які цього потребують.

Друзі, надсилайте нам розповіді про ваших дітей, їхні здобутки - спортивні, музичні, творчі, професійні, будь-які таланти, що заслуговують на увагу, і нехай про майбутнє України знають усі!


Теги: гордість кам'янеччини, Даша Савчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.