Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2017

ГОРДІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ. Артем МАРЦЕНЮК

Успішні талановиті, розумні, наша надія й наше майбутнє - усе це діти нашого міста і району. Вони - еліта України, яка, віримо, змінить її на краще.
Нова рубрика від «Сільського контролю», яка має назву «Гордість Кам’янеччини», розповідатиме вам, шановні читачі, про дітей, які щоденною працею, цілеспрямованістю та новими ідеями змінюють наш світ.
гордість

«Моє фортепіано - чарівний інструмент,
Щодня зустріне рано, награє комплімент.
Без нього я не можу прожити ані дня!..
Співає нота кожна, немов душа моя».

Саме цей музичний інстумент заполонив серце ще колись зовсім маленького жителя села Слобідка-Гуменецька Артема Марценюка. Коли йому виповнилося п’ять років, батьки привели хлопчика в музичну школу імені Ганіцького, де він зробив перші кроки в музичне життя. Другою мамою стала викладач музики Тетяна Рубіжна.

Разом із нею Артем почав здобувати перші свої перемоги. Саме Тетяна Олександрівна посіяла зерно любові до музики. Артем ставав неодноразовим лауреатом міжнародних та міських конкурсів і фестивалів, зокрема конкурсі ансамблів «Hanicki-fest», «Юний піаніст», «Сонце, радість, краса» в м.Несебр (Болгарія). 

Він бере активну участь у всіх концертах музичної школи, а також в святах села Слобідка-Гуменецька. Нині Артем навчається в Кам’янець-Подільському національному університеті ім.І.Огієнка, де продовжує пізнавати світ музики на факультеті «Музичне мистецтво». Надалі Артем планує неодноразово радувати нас чарівними звуками улюбленого інструменту.

Друзі, надсилайте нам розповіді про ваших дітей, їхні здобутки - спортивні, музичні, творчі, професійні, будь-які таланти, що заслуговують на увагу, і нехай про майбутнє України знають усі!


Теги: гордість кам'янеччини, Артем Марценюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.