Перейти на мобільну версію сайту


07.04.2017

ГОРДІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ. Аня ШИМКОВА

Успішні талановиті, розумні, наша надія й наше майбутнє - усе це діти нашого міста і району. Вони - еліта України, яка, віримо, змінить її на краще.

гордістьНова рубрика від «Сільського контролю», яка має назву «Гордість Кам’янеччини», розповідатиме вам, шановні читачі, про дітей, які щоденною працею, цілеспрямованістю та новими ідеями змінюють наш світ.

Одним із скарбів Слобідки-Гуменецької є красива, розумна, талановита учениця 7-Б класу ЗОШ №7 Аня Шимкова. Чарівність її голосу приваблює кожного. Настільки позитивна, енергійна, добра й відповідальна. Слобідко-Гуменецький клуб і бібліотека завжди очікують Анюту на свята, бо без неї воно просто неможливе. 

Хоч дівчинці лише 13 років, але на її поради чекають навіть дорослі. Анюта Шимкова брала участь у багатьох конкурсах, зокрема в Міжнародному дитячому фестивалі 2016 року «Сонце, радість, краса», де зайняла друге місце у другій віковій категорії та 1 місце - у другій віковій категорії; Всеукраїнському пісенному конкурсі «Талант-2015» (4 місце, середня вікова категорія); Шоу талантів «Світ талантів Поділля 2014» (4 місце, середня вікова категорія) Вокальному конкурсі 2013 році «7 нот» (2 місце, середня вікова категорія); Вокальному конкурсі-2012 «7 нот» (2 місце, молодша вікова категорія). Також Анюта має диплом за участь у міському пісенному конкурсі «Талант-2013» та здобула 4 місце в другій віковій категорії у Міжнародному фестивалі «Квітка на камені».

Окрім вокалу, Аня займається танцями і тут має досягнення. Зокрема, у Всеукраїнському хореографічному фестивалі-конкурсі для дітей та молоді «ArtTalanteFest-2012» вона отримала грамоту за участь у молодшій віковій категорії. Жителі Слобідки-Гуменецької бажають Анюті здійснення всіх мрій.

Друзі, надсилайте нам розповіді про ваших дітей, їхні здобутки - спортивні, музичні, творчі, професійні, будь-які таланти, що заслуговують на увагу, і нехай про майбутнє України знають усі!

Теги: гордість кам'янеччини, Аня Шимкова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.