Перейти на мобільну версію сайту


04.11.2016

ГОРДІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ. Аліна ЦИГАНЮК

Успішні талановиті, розумні, наша надія й наше майбутнє - усе це діти нашого міста і району. Вони - еліта України, яка, віримо, змінить її на краще.

Нова рубрика від «Сільського контролю», яка має назву «Гордість Кам’янеччини», розповідатиме вам, шановні читачі, про дітей, які щоденною працею, цілеспрямованістю та новими ідеями змінюють наш світ.

гордість10-класниця Аліна Циганюк, учениця Мукшо–Китагородської ЗОШ І-ІІІ ступенів, чарує людей своїм мелодійним голосом. Дівчинка співає з дитинства, у всьому її підтримує мама Оксана Віталіївна. Аліна - неодноразовий переможець оглядів художньої самодіяльності, нині навчається в музичній школі ім.Ф.Ганіцького у талановитого педагога з вокалу і співачки Катерини Таїрової.

Першою значною перемогою дівчинки стала участь у Всеукраїнському конкурсі «Золота нотка» (м.Дніпропетровськ) у 2012 р., де вона здобула звання лауреата ІІ премії. 2013 р. здобула ІІІ місце в регіональному фестивалі-конкурсі юних вокалістів «Талант» (м.Кам’янець–Подільський), стала лауреатом конкурсу «Світ талантів Поділля» (м.Хмельницький). Наступного року перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Планета зірок» та здобула ІІ премію у фестивалі-конкурсі юних вокалістів «Перлинкове намисто-2014» (м.Дунаївці). 2015 рік приніс нову перемогу – І місце в номінації «Солісти» ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант-2015» (м.Кам’янець–Подільський), а цьогоріч була третьою у V Всеукраїнському дитячо–юнацькому фестивалі-конкурсі юних вокалістів «Пісня над Бугом» (м.Хмельницький). А нещодавно - ще одна значна перемога - Гран-прі конкурсу «Світ талантів» (м.Хмельницький).

Аліна каже, що в її житті є багато людей, які завжди у всьому підтримують, - це її батьки, вчителі, друзі, люди, для яких вона співає. Пісні у виконанні Аліни Циганюк вражають своєю щирістю і глибиною, силою і правдивістю почуттів. 

Окрім вокалу, дівчинка вивчає англійську та корейську мови, грає на фортепіано, любить танцювати, донедавна була учасницею танцювальної студії «Максі». У вільний час грає з однокласниками у волейбол.

Друзі, надсилайте нам розповіді про ваших дітей, їхні здобутки - спортивні, музичні, творчі, професійні, будь-які таланти, що заслуговують на увагу, і нехай про майбутнє України знають усі!


Теги: гордість кам'янеччини, Аліна Циганюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.