Перейти на мобільну версію сайту


02.12.2016

ГОРДІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ. Богдана ІЛЬЄВА

Успішні талановиті, розумні, наша надія й наше майбутнє - усе це діти нашого міста і району. Вони - еліта України, яка, віримо, змінить її на краще.

Нова рубрика від «Сільського контролю», яка має назву «Гордість Кам’янеччини», розповідатиме вам, шановні читачі, про дітей, які щоденною працею, цілеспрямованістю та новими ідеями змінюють наш світ.

гордістьІз Всеукраїнського огляду-конкурсу за молодіжною програмою Українського фонду культури «Нові імена України» перемогу привезли учні міської дитячої школи мистецтв Богдана Ільєва та Ахмед Зітуні. Обидвоє стали лауреатами в номінації «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво». Богдана представила на огляд компетентного журі п’ять декоративних композицій, виконаних у техніці нетканого гобелену, Ахмед – живописні тематичні композиції про тварин, які є ілюстраціями до власне вигаданих казок. Богдана та Ахмед - єдині лауреати в номінації «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» з Хмельницької області.

9-річна Богдана народилася в м.Дунаївці, згодом родина переїхала до Кам’янця-Подільського. Хист до мистецтва проявився в дівчинки змалечку в малюнках та власних виробах. Уперше поріг Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв Богданка переступила коли їй було 4 рочки. Там групи самоокупності давали можливість викрити приховані таланти до танців, музики, співів, малювання.

У 6 років Богдана стала ученицею НВК №17 і паралельно - ученицею Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв по напрямку «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво». Викладач дитячої школи Тетяна Білоус стала для Богданки справжнім Вчителем, наставником і другом.

У кожній своїй роботі дівчинка розкривається по-новому. Завдяки Тетяні Юріївні вона постійно вдосконалює свої техніки виконання робіт. У її колекцїї є картини-витинанки, роботи аквареллю та гуашшю, батік, нетканий гобелен. «Кожна робота маленької мисткині «дихає», живе і віддає шалену енергетику глядачам», - саме такі слова звучали від відомих діячів культури України, митців у Києві на Всеукраїнському конкурсі «Нові імена України 2016».

Друзі, надсилайте нам розповіді про ваших дітей, їхні здобутки - спортивні, музичні, творчі, професійні, будь-які таланти, що заслуговують на увагу, і нехай про майбутнє України знають усі!


Теги: гордість кам'янеччини, Богдана Ільєва

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.