Перейти на мобільну версію сайту


19.02.2016

ГАЛИНА КРИКУН: «НАЙКРАЩЕ КАПІТАЛОВКЛАДЕННЯ – ЦЕ ДІТИ»

Сьогодні ця прекрасна жінка, чарівна бізнес-леді живе на два міста – Кам’янець та Київ. Та попри все, вона встигає бути люблячою матусею й бабусею, професіоналом своєї справи. 18 лютого свій ювілей святкує директор ТОВ «Торговий комплекс «Центральний» Галина Крикун.

Родом із Тернополя, Галина Йосипівна потрапила в Кам’янець-Подільський за направленням після закінчення Київського торгово-економічного інституту – і одразу на посаду заступника директора торгівельного об’єднання. Галина КрикунМожливо, тоді здавалося, що ця тендітна дівчина не впорається із такою відповідальною роботою, проте вона довела всім, що жінка може бути прекрасною у всьому – в красі, сім’ї, а головне – в праці.

- У дитинстві мріяла стати дипломатом, мала схильність до гуманітарних наук, але не склалося, - розповідає ювілярка. - Проте рада, що мої дитячі прагнення втілили в життя мої сини – Тарас та Арсен, які теж працюють на керівних посадах. Діти – моя найбільша гордість, а онуки, в мене їх двоє – Дем’ян і Дарина – це втіха й розрада в житті. Обожнюю проводити з ними час, тоді ніби й сама стаєш дитиною, відпочиваєш душею. Як би життя не складалося, але варто пам’ятати, що діти в ньому – це найкраще капіталовкладення.

Попри постійну зайнятість для Галини Йосипівни родина залишається першочерговою. Мама з татом були для дівчинки беззмінними авторитетами, порадниками та вчителями по житті, такою вона є для своїх дітей та онуків. Батьки привчали до праці, поваги до людей. У праці виховувала власних дітей і Галина Крикун. 

- Діти змалечку знали, що таке робота біля землі, незважаючи на те, що жили в достатку, - зізнається Галина Йосипівна. - Та картопля чи морква, вирощена всією сім’єю, не дуже й була потрібна, але саме усвідомлення, що ти можеш це зробити, серйозно дисциплінувало. Сьогодні я впевнена, що ми колись правильно вчинили. Й досі переконана, що все потрібно робити по совісті, жити за правилами, бути прикладом для рідних і близьких людей. Якщо Бог дає людині долю, то потрібно дякувати за це і батькам, і дідам аж до третього коліна, які передавали з роду в рід мудрість і правильні настанови. Ті сім’ї, які  не грішили, вчиняли по совісті, навіть, якщо й не мали достатку, то пізніше доля обдаровувала їхніх дітей та онуків. Я впевнена, що наші правильні вчинки допомагають нашим рідним жити в мирі й любові.

Усе життя Галина Крикун пропрацювала із жінками. Відверто зізнається, що важко було, але разом із тим, вона завжди знаходила з колегами спільну мову.

- Жінки імпульсивні, запальні, інколи непередбачувані, - продовжує моя співрозмовниця. - Разом із цим, вони сильні, витривалі, вміють долати труднощі й не здаватися. Пам’ятаю, як розпався харчоторг, у мене - керівна посада і потрібно все це якось організовувати, впорядковувати. На той час під моїм керівництвом знаходилося дев’ять магазинів, і я не знала, що робити й за що братися в першу чергу. Розуміла лишень, що не одна, зі мною люди. Кожному треба вижити, отримати зарплату, прогодувати сім’ю. І все – жінки. Я керую жінками все життя. Питаєте, чи складно? А Ви запитайте будь-якого чоловіка, наскільки йому складно керувати власною жінкою? Мене вражає жіноча незламність духу – жінки можуть усе: на невелику зарплатню мати гарний вигляд, усміхатися та бути оптимістами – ось це вражає і захоплює!

34 роки на одному місці – і жодного запису в трудові книжці про інше місце роботи чи зміну діяльності, тільки - «переведена», «підвищена», «переведена», «підвищена».

- Усе життя на одному місці, - усміхається жінка. - Через це навіть одного разу мала інцидент: потрібно було поїхати за кордон, прийшла в посольство, аби відкрити візу, а там не вірять, що в трудовій книжці за стільки років всього один-єдиний запис. Довелося їхати в архів і брати довідку, що я дійсно все життя пропрацювала на одному місці. Часом жартома кажу до бухгалтера: «Треба буде себе на кілька днів звільнити і знову прийняти на роботу, бо все міняється, а я й досі працюю на одному місці». 

Щирість і порядність – ось що найбільше цінує Галина Йосипівна в людях. Каже, що не змогла би спілкуватися з людиною, яка вчинила підло чи зрадила. «Я дуже довіряю людям, іноді навіть ідеалізую, хочеться бачити їх кращими, позитивними. Ніщо так не розчаровує, як людина, яка не виправдала довіру», - зізнається вона.
Галина Крикун ніколи не сидить на одному місці, постійно в русі, любить гірськолижний спорт, подорожувати, вправно керує автомобілем. А ще - обожнює працювати біля землі, отримуючи від неї енергію й наснагу.

- Думала, що вже закину дачні клопоти, але стримав онук, - каже Галина Йосипівна. - У мегаполісі немає де подивитись, як ростуть ягоди, фрукти чи овочі. А на дачі цього всього вдосталь. Ви би бачили його щасливі оченята, коли приходить із городу зі свіжими ягодами. Це щастя! 

Минуло п’ять років із часу нашого останнього інтерв’ю. Сьогодні ми спілкуємося, і я ловлю себе на думці, що ця жінка, на щастя, не змінюється. Вона енергійна, красива, мудра, толерантна й виважена; вміє вислухати і порадити. Для мене вона - приклад успішної жінки, хоч сама Галина Йосипівна скромно зізнається, що не вважає себе успішною людиною.

- Я така як і всі, - каже вона. - Успішна людина – це людина, яка вміє працювати і насолоджуватися відпочинком, а я вмію тільки працювати. За роки роботи отримала більше півсотні грамот і подяк, маю гарний колектив. Я живу роботою.

Під час інтерв’ю не могла втриматися, аби не запитати про інцидент, який нещодавно трапився з підприємством, яким вона керує. З’ясувала, що того дня Галини Йосипівни не лише не було в місті, а й офіційне попередження про необхідність надати доступ до тепломережі жінка отримала постфактум. 

- Хто в нашому місті не зіштовхувався з роботою КП «Міськтепловоденергія», той мене не зрозуміє, - каже Галина Крикун. – Проблема керівництва цього підприємства в тому, що воно не хоче слухати людей. Навряд чи можна коментувати неадекватні дії, тож краще утримаюся. Прикро, що факти так перекручуються як у нашому місті, так і в країні. Коли ця новина з’явилася в Інтернеті, отримала більше сотні дзвінків підтримки.

Хто добре знайомий із Галиною Крикун, той завжди знайде для неї слова підтримки, адже вона дійсно цього варта.

- Є речі, які дуже шануються, - говорить директор ТОВ «Гермес» Олександр Шкварський. – Особливо в бізнесі. Майже 17 років ми працюємо із Галиною Крикун, і за весь цей час вона не дала хоч раз засумніватися у своїй порядності, надійності, діловитості. Для неї важливе значення мають сімейні цінності. Як і кожна жінка, вона емоційна, та коли справа доходить до прийняття рішень, ключовими рисами характеру стають її виваженість і далекоглядність. 

- Із Галиною Йосипівною працюємо більше 10 років, - додає регіональний представник ТОВ «Агробізнес» Володимир Овчарук. – Вона – професіонал, порядна й людяна у всьому, охоче підтримає розмову, порадить як краще зробити. Одним словом – серйозний діловий партнер.

- Хто із нею не працював, можливо, думає, що вона дуже серйозна й неприступна, - каже колега Тетяна Пастухова. – Та в цієї жінки стільки добра й любові, що вистачило би на весь світ. Коли почалася війна на сході, колектив активно почав допомагати військовим. Треба було передати колеса для швидкої допомоги на передову, то Галина Йосипівна все місто об’їздила, поки їх знайшла. Допоміг Володимир Розборський. Вона ніколи не забуває працівників, які вже пішли на пенсію, допомагає чим може. Завжди уважна, порадить, підкаже, як правильно зробити. Ми багато чого в неї навчилися й досі вчимося. 

- У цей складний час тільки справжні професіонали та майстри своєї справи можуть розвиватися й показувати приклад іншим, - долучається до розмови Тетяна Міцкевич. – Заробити багато грошей – це хоробрість, зберегти їх – це мудрість, а вміло витратити – це мистецтво. Ці слова, сказані Бенджаміном Франкліном багато років тому, дуже точно характеризують сьогоднішню ювілярку. Бути керівником – це дуже велика праця та відповідальність, а бути керівником жіночого колективу вдвічі важче, тим паче, що ти сама жінка. Не дивлячись на велике навантаження, ця жінка залишається Людиною з великої літери. Чесна, принципова, порядна – це Галина Йосипівна. Не всім це подобається, але ті люди, які це цінують, працюють із нею роками із задоволенням. Вдячна долі за те, що звела мене із цією чудовою жінкою, яка стала для мене взірцем і вчителем. Вважаю, що такі люди роблять світ кращим.

Теги: Галина Крикун, ТОВ "Торговий комплекс "Центральний"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.