Перейти на мобільну версію сайту


13.10.2017

ДОБРІ СПРАВИ НЕ ЛИШЕ НА ВИБОРИ

нестеровЦього року декілька дитячих майданчиків з’явилися в селах Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ради, і аж два з них у с.Оленівка.

У неділю, 8 жовтня, відбулося символічне відкриття дитячого майданчика, ініціаторами якого виступили мешканці села Слобідка-Оленівська. Це частина власне Оленівки, яка колись була відокремленим населеним пунктом.

На урочистості з нагоди відкриття запросили сільського голову Руслана Нестерова, для якого таке свято, як зізнається, стало справжньою несподіванкою.

– Надзвичайно приємно, що люди самі вирішили відсвяткувати цю подію й підготували невелику концертну програму, – каже Руслан Олегович. – Спочатку ми думали встановити один дитячий майданчик на село, але ця частина значно віддалена від основної. Та й батьки, швидше за все, не погодилися б, аби їхні діти ходили гратися кудись далеко. А тут все на місці й у будь-який момент можна перевірити, де грається малеча. Тож спільно з сільськими депутатами проголосували на сесії за виділення коштів для двох майданчиків у селі Оленівка.

несетров-2Концерт просто неба, пісні та вірші про Україну, слова вдячності всім, хто долучився до встановлення й облаштування дитячого майданчика, і звичайно ж урочисте перерізання символічної червоної стрічки. Програму свята підготували сільський депутат Євгена Похолюк, завідувач клубом Таїсія Поліщук та завідувач бібліотекою Світлана Яблонська.
До слова, це не всі цьогорічні відкриття, якими пишаються місцеві жителі. Значно раніше вони, згуртувавшись, відремонтували автобусну зупинку. Кошти на необхідні матеріали надала сільська рада та підприємець зі Слобідки-Кульчиєвецької Ігор Фурман. Людям потрібно було лишень трішки потрудитися на користь свого села. І вони з цією задачею гідно впоралися. Від колишньої розвалюхи при дорозі, на яку була схожа автобусна зупинка, не залишилося і сліду. Сьогодні це охайна споруда, розмальована квітами й орнаментом.

– Я переконаний, що самодостатня громада – це добробут кожної родини, – додає сільський голова Руслан Нестеров. – Ми створили спроможну об’єднану громаду, і вірю, що люди будуть жити краще. Відкриття дитячого майданчика ще раз підтвердило той факт, що гуртом можливо все, головне – чути один одного. Мені приємно, що вдалося налагодити діалог «влада-громада», і він настільки дієвий.

Підтримка дітей та багатодітних родин – один із принципів, яким керується в роботі сільський голова Руслан Нестеров. Це підтверджує і лист, що надійшов на адресу редакції від багатодітної сім’ї М’ялковських з Гути-Чугорської.

«Шановна редакція газети «Кам’я­нецький часопис КлюЧ»!
Звертається до вас багатодітна родина М’ялковських із села Гута-Чугорська. Написати цей лист нас спонукала звістка про вибори, що відбудуться 29 жовтня в Слобдко-Кульчиєвецькій об’єднаній громаді. Хоч ми там і не проживаємо, але не можемо не висловити підтримку сільському голові Руслану Нестерову.

несетров-1Минуло 11 років з того часу, як ми зважилися і створили дитячий будинок сімейного типу. За цей час ми взяли на виховання 13 дітей. Коли про нашу сім’ю дізнався Руслан Олегович, він першим пішов нам назустріч і запропонував свою підтримку. Ніхто не змушував його нам допомагати, підтримувати добрими словами і гідними вчинками. Це була його особиста ініціатива. І такий вчинок багато про що говорить! Здавалося, хто ми йому такі? Звичайні люди з вулиці. Але коли людина допомагає просто так, за покликом серця, бо знає, що значить слово «інтернат», як там живуть діти, то це розчулює. Коли ти знаєш, що хтось з тобою розділяє те, що ти робиш, має можливість і хоче підтримати просто так, без будь-яких зобов’язань, то ти не можеш про це мовчати. Не всі мають таку позицію, як Руслан Олегович. Тож найменше, що ми можемо сьогодні для нього зробити, розповісти людям про його щирість, енергійність, мудрість та чітку життєву позицію

Пишаємося, що маємо такого друга для нашої сім’ї. 5 жовтня наша родина поповнилася знову, і він першим про це дізнався. Незважаючи на свою нинішню зайнятість та участь у виборах, він міг передати вітання й по телефону, але все залишив і особисто приїхав нас привітати. 

Руслане Олеговичу, хочемо Вам побажати тільки перемоги! Ваша щирість і справедливість гідна поваги і ми пишаємося, що доля звела нас із Вами. Успіхів Вам у всіх починаннях і нехай береже вас Господь Бог!

З повагою сім’я М’ялковських».


Теги: Слобідсько-Кульчиєвецька с\р, Руслан Нестеров

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.