Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Особистість

У міського голови з 14 серпня новий радник. Ним став Сергій Кротік. Сергій Сергійович відповідатиме за такі напрямки роботи, як спорт і ЖКГ.
Сергій Кротік народився 15 лютого 1974 р. у с.Сокіл. 1991 р. закінчив СШ №15 і відразу вступив до КПСГІ на факультет ветеринарної медицини. Після закінчення навчання, 1996-1999 рр. працював заступником головного лікаря Кам’янець-Подільського м’ясокомбінату.

ТОВТРИ ОЧОЛИВ ГАСЮК
Цього тижня на посаду директора НПП «Подільські Товтри» призначено Леонтія Гасюка.
Леонтій Семенович народився 13 жовтня 1961 р. у с.Крутеньки Хотинського району Чернівецької області.
Після закінчення Крутеньківської 8-річки, вступив до Сторожинецького лісового технікуму за спеціальністю «Лісове господарство». 1980 р. був направлений на роботу в Українську лісовпорядну експедицію.

WHО IS СЕРГІЙ САМАРА?
Завершується сезон відпусток. Та це аж ніяк не стосується міського політичного життя. Таке враження, що цьогоріч воно не лише не відпочивало, а й працювало за двох-трьох. Ба, більше, влаштувало такий собі «казантіпчик»: скандали, відставки, звільнення, листівки, мітинги... Загалом подій би вистачили на декілька років, не те що на «мертвий літній сезон».
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

9 липня секретарем міської ради затверджено Анатолія Качуровського.
Анатолій Іванович народився 18 травня 1945 р. У с.Панівці. 1963 р. – закінчив СШ №2, 1965-1967 рр. – служба в армії. У 1968 р. закінчив Кам’янець-Подільський будівельний технікум, а в 1979 р. – Хмельницький технологічний інститут, за фахом - інженер-економіст.
Цього ж дня керуючим справами міськвиконкому затвердили Сергія Самару. Сергій Григорович народився 19 серпня 1970 р. на Ізяславщині.

НОВИЙ ДИРЕКТОР РИНКУ
1 липня на посаду директора ДП КВЗП «Кам’янець» призначено Сергія Чернявського.
Сергій Євгенович народився 29 жовтня 1974 р. у селищі Звенигородка Черкаської області. 1988 р. закінчив Мукачівську середню школу і вступив у К-ПВВІКУ, після закінчення якого служив у інженерній бригаді спеціального призначення м.Бровари.
1993 р. працював у НВО «Каммед»: розпочав з посади слюсаря-збиральника і дійшов до регіонального менеджера. 1995 р. – служба в ОВС, пройшов щаблі від оперуповноваженого КМСД до першого заступника начальника міськвідділу міліції.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ГЕРОЙ НАШОГО ЧАСУ. ГЕРОЙ НАШОГО МІСТА
Непоправною трагедією увінчався справді геройський вчинок кам’янчанина, відданого своїй праці тренера та й просто справжнього чоловіка, котрий без зайвих вагань віддав життя за порятунок своїх учениць...
44-річний вчитель фізкультури НВК №7 та тренер ДЮСШ №1 Андрій Мирославович Купчак, разом зі трьома своїми колегами, привезли на літній відпочинок до Залізного Порту (Херсонська область) 30 своїх вихованок, у тому числі гандбольну команду, яку тренував.
Автор:  Романа НЕВМЕРЖИЦЬКА

У МЕРА - НОВИЙ РАДНИК
Ним став Сергій Самара. До призначення на цю посаду Сергій Григорович працював директором департаменту адміністративно-організаційного забезпечення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлового господарства України.
Сергій Самара народився 19 серпня 1970 р. на Ізяславщині.
Працював завідувачем сектору Південних регіонів, згодом - Західних у Секретаріаті Кабміну. Був першим заступником директора департаменту, начальником відділу з організації роботи територіальних органів та підрозділів міграційної служби України при МВС.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

КЕРМО АСОЦІАЦІЇ ОСББ У ЖІНОЧИХ РУКАХ
5 червня у сесійній залі міської ради відбулися загальні збори членів ГО «Асоціація ОСББ Кам’янця-Подільського». Серед багатьох нагальних питань, як от звіт колишнього голови правління Асоціації Ігоря Григоренка, затвердження нової редакції Статуту цієї ГО, чи не найважливішим стало обрання нового голови Асоціації ОСББ, оскільки Ігор Григоренко подав заяву про звільнення за власним бажанням у зв’язку зі станом здоров’я. Правління Асоціації одноголосно обрало нового голову, яким стала голова правління ОСББ «Вікторія-56» Олена Мазур.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

З РАЙОНУ - В МІСТО
12 червня було представлено першого заступника начальника міськвідділу міліції. Ним став майор міліції Віталій Козярук, який відтепер куруватиме слідчий підрозділ відділку.
Віталій Вікторович працює в органах внутрішніх справ з 2003 року. Починав службу з посади дізнавача міськвідділу міліції. За 10 років пройшов чимало службових щаблів, перебував на посадах дізнавача, оперуповноваженого СКР, старшого дізнавача, слідчого,  старшого слідчого, начальник ДСБЕЗ міськвідділу міліції.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

МІСЬКА ХІРУРГІЯ МАЄ КИМ ТА ЧИМ ПИШАТИСЯ
2013-ий для хірургічного відділення №1 Кам’янець-Подільської міської лікарні – щедрий на «врожаї». 25 січня його завідувач, головний хірург міста Валерій Арсенюк отримав «Відзнаку року-2012», а в травні під час святкування Дня міста – Подяку від Прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Ці нагороди – шана від кам’янчан та визнання очільників країни – свідчать про копітку працю колективу хірургічного відділення та про його чималі здобутки.
- Наше відділення вже декілька років поспіль посідає почесне друге місце серед хірургічних відділень області після обласної лікарні, - говорить Валерій Арсенюк.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ХХІ СТОЛІТТЯ У СВІТЛИНАХ
8 червня в приміщенні виставкової зали відбулася персональна фотовиставка Петра Ігнатьєва під назвою «ХХІ століття». Роботи цього митця відомі багатьом кам’янчанам і не тільки, адже Петро Дмитрович був учасником 20 міжнародних виставок. Його світлини експонувалися в Польщі, Австрії, Бразилії, Італії, Гонг-Конгу, Сербії.
Автор:  Віоліна СИТНІК

ВІТАННЯ ТА ПОДЯКА ВЕЛИКОМУ ВЧИТЕЛЮ
У свій час подільський поет Анатолій Ониськов озвучив красномовні рядки щодо сутності людини в світі. Він написав:
«Слід пам’ятати в посад розмаїтті,
Що найпрестижніших, в тому числі –
Просто людиною бути у світі
Вища з найвищих посад на землі»
Саме до таких людей належать Володимир Іванович Куліченко, сьогодні пенсіонер, а в минулому - великий вчитель, майстер виробничого навчання та вихователь людських душ, людина-легенда, вітання й побажання якому шле колектив професійного художнього ліцею.

СПОГАДИ ПРО ПЕРШУ ВЧИТЕЛЬКУ
Присвячується прекрасній вчительці, колезі, подрузі Валентині Василівні Кардаш
Легко починати свою розповідь про цю світлу й прекрасну людину. Про справжню, від самого Бога вчительку. Важко, дуже важко згадувати про неї, бо ось уже два роки, як серед нас її немає.
Коли прозорого світанку 19 березня 2011 року перестало битися її гаряче серце, всі були шоковані: «Як? Чому? Ще ж учора була в школі...»

УКРАЇНСЬКИЙ ЄВРЕЙ З РАДЯНСЬКОЮ ПРОПИСКОЮ
Чи легко відновити справедливість у несправедливому світі?
Ця історія розпочалася тоді, коли з мапи Землі зникла наймогутніша держава світу – Радянський Союз. Саме на початку 90-х минулого століття тисячі євреїв вирішили повернутися на батьківщину своїх предків – Ізраїль. На жаль, для багатьох радянських євреїв чужа країна так і не змогла стати матір’ю. Не стала вона такою і для Еліка Нухимовича Спектора, корінного кам’янчанина, який 1992 року оселився в місті Беєр-Шева, що на півдні Ізраїлю.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

8 лютого на посаду директора ТЦСО «Довголіття» призначено Тетяну Лозінську. Тетяна Анатолівна – корінна кам’янчанка. Після закінчення Кам’янець-Подільського медучилища деякий час працювала фельдшером-лаборантом у міській лікарні №1. Пізніше навчалась на біологічному факультеті Чернівецького національного університету. Протягом значного періоду Тетяна Лозінська мешкала та працювала в Росії. Згодом повернулась до рідного Кам’янця. Її останнє місце роботи – головний спеціаліст із загальних питань відділу з обслуговування міської ради.  
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК


Статті 376 — 390 з 421
Початок | Поперед. | 24 25 26 27 28 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ! Запорука існування нормального соціуму, на мою думку, залежить від правильно сформованих людських цінностей. З ними не народжуються, а просто з кожним прожитим днем, тижнем, місяцем, роком вони нашаровуються в кожної людини. І, звісно, у всіх це відбувається по-різному. В одних – засади цих цінностей залежать від виховання батьків, вчителів, друзів, у інших – це відбувається залежно від обставин, в які вони потрапляють. Вже самого оточуючого соціуму. І не завжди той досвід, який ми отримуємо, ма...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.