Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Особистість

У РАЙОНІ НОВИЙ ОЧІЛЬНИК
Відповідно до розпорядження в.о. Президента України, з 23 квітня Кам’янеччина отримала нового голову райдержадміністрації. Ним став свободівець Володимир Барановський.
Нам вдалося поспілкуватися із новоспеченим керманичем та дізнатись про його перші кроки на посаді очільника району.
- Володимире Євгеновичу, знаємо заступник голови Павло Довгопол першим написав заяву на звільнення. Підпишете?
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

КАТЕРИНА ТАІРОВА: «ТІЛЬКИ ВПЕРЕД!»
Нещодавно Слава Світова, перебуваючи в нас у гостях, слушно зазначила: «Кам’янець - це місто надзвичайно талановитих і скромних людей». Вірите, щодня твердо в цьому переконуюся. Зрештою, недарма ж Квітку на камені називають культурною столицею Поділля. Здається, кількість наділених незвичайним хистом осіб на один квадратний кілометр у нас більша, ніж деінде. Минулого тижня мені пощастило познайомитися з однією із творчих людей нашого міста, чудовою співачкою, володаркою надзвичайно сильного голосу, талант якої визнають не тільки в Кам’янці, а й за його межами. Далеко ходити не треба: зовсім нещодавно ми могли спостерігати за нею з екранів телевізорів, де вона вразила виконанням французької пісні Лари Фабіан «Malade» суворе журі проекту «Голос. Перезавантаження», що на «1+1», змусивши Тамару Гвердцителі взяти дівчину у свою команду, а потім весело танцювала разом із Олею Фреймут під запальну музику гурту «RemiX», солісткою якого вона є. Сьогодні розмовляємо з надзвичайно милою, щирою і талановитою співачкою Катериною Таіровою.
Автор:  Віоліна СИТНІК

ОБОРОНУ ТРИМАТИМЕ ЗЕМЛЯК
25 березня Верховна Рада України ухвалила на посаду в. о. міністра оборони України генерал-полковника Михайла Коваля.
Михайло Володимирович родом з Хмельниччини, навчався у нашому військовому училищі. Народився 26 лютого 1956 р. у м.Ізяслав. 1979 р. закінчив К-ПВВІКУ. 1979-1983 рр. - служба в окремому гвардійському інженерно-саперному батальйоні гвардійської повітряно-десантної дивізії на посадах командира взводу, командира роти. 1984-1987 рр - служба у гвардійському парашутно-десантному полку гвардійської повітряно-десантної дивізії на посадах заступника командира батальйону, командира батальйону.

МІЛІЦІЄЮ КЕРУВАТИМЕ РОЗІЗНАНИЙ
На посаду начальника управління МВСУ в Хмельницькій області призначено полковника міліції Олександра Розізнаного.
Олександр Григорович народився 16 липня 1967 року в с.Чорний Острів Хмельницького району. Закінчив Кам’янець-Подільський педагогічний університет та академію управління і права. В ОВС працює з 1990 року. Перебував на посаді заступника начальника обласного управління, начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей, УБОЗ. Назад в управління повернувся з Гусятинського відділу міліції.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

НЕ ВИТРИМАЛО СЕРЦЕ
Трагедія сталася на факультеті ветеренарної медицини ПДАТУ вчора вранці.
Під час проведення пари декан факультету Іван Маленький знепритомнів і помер на місці. Шоковані й схвильовані студенти плакали, хтось намагався робити штучне дихання, доки приїде швидка допомога. Та, на жаль, лікарі констатували смерть на 52 році життя відомого в місті педагога. Не витримало серце.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЖИТТЯ ВІДДАЄ ДІТЯМ
Нещодавно завідувачкою ДНЗ №17 призначено Наталію Лозінську.
Наталія Іванівна народилася 12 лютого 1979 р. в с.Турчинці Городоцького району.
1996 р. закінчила місцеву ЗОШ №16, а в 2001 р. - педагогічний факультет К-ПНУ і пішла працювати вихователем у ДНЗ №7. 2011 р. стала вихователем-методистом ДНЗ №9.
Заміжня, разом з чоловіком виховують 15-річну доньку.

ДВА ЮВІЛЕЇ КОШУБСЬКОГО
Сьогодні «Ключ» розповість про надзвичайно просту, скромну особистість, разом з тим, великого професіонала, майстра «Золоті руки», людину, котра все своє свідоме трудове життя присвятила навчанню та вихованню молоді, дала путівку в трудове життя п’ятьом тисячам юнаків та дівчат. Наша розповідь про Юліана Кошубського, який у ці лютневі дні святкує свій славний 75-літній ювілей та п'ятдесятиліття відданості колективу Кам’янець-Подільського професійного художнього ліцею.
1963 року Юліан Станіславович прийшов у ліцей, тоді ще технікум, здобувати освіту. Закінчивши навчання, на все життя залишився в рідному закладі; працював майстром виробничого навчання.

БАГАТОГРАННІСТЬ ЮЛІЇ МАРУЩАК
Останнім часом усе частіше можна зустріти привабливих молодих панянок і зрілих жінок в одязі, пошитому за власним ескізом, з брошкою, виготовленою власноруч, чи із цікавою «хенд-мейдовою» сумочкою. Мимоволі складається враження, що відходить у минуле звичка навішувати на себе кілограми блискучого золота чи срібла, а набагато ефектніше виглядає якийсь замислуватий виріб із бісеру, натурального каміння, полімерної глини чи ще чогось іншого. Здається, «хенд-мейд» міцно вкорінюється в наше життя, проникаючи у всі його сфери. Дбайлива матуся, озброївшись необхідними інструментами, студіює Інтернет з наміром пошити власному чаду чудо-іграшку - Тільду. А куплене майже за безцінь мило ручної роботи так ароматно пахне, що виникає по-дитячому наївна думка, чи таке ж воно спокусливе й на смак. Та навіть пити із чашки, розписаної рукою талановитого майстра, набагато приємніше, ніж із заводської її сестри. Хто ж вони, ті люди, які вносять у наш побут речі під лейблом «хенд-мейд»? Сьогодні спілкуємось зі знаною в нашому місті майстринею Юлею Марущак.
Автор:  Віоліна СИТНІК

НОВИЙ РЕКТОР РОЗПОЧНЕ З ОПТИМІЗАЦІЇ
Минулого четверга було представлено нового ректора ПДАТУ. Як ми вже писали раніше, ним став доктор економічних наук, професор Володимир Іванишин.
Володимир Васильович родом з Борщова, свого часу очолював Борщівський агротехнічний коледж, тож тісно співпрацював із керівництвом нашого аграрного вишу. Обидва навчальних заклади спільними зусиллями одні з перших у країні втілили в життя ступеневу підготовку абітурієнтів.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ХМЕЛЮК ПОВЕРНУВСЯ В «БІЛУ ХАТУ»...
У міського голови з’явився ще один радник, ним став колишній директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури Володимир Хмелюк.
Володимир Васильович народився 11 вересня 1976 р. у Кам’янці-Подільському. 1993-1997 рр. - навчання в Академії прикордонних військ, м.Хмельницький. 2002-2005 рр. - навчання в Тернопільській академії народного господарства. 2009-2011 рр. - навчання у Львівському регіональному інституті Національної академії управління при Президентові України.

СКЛАДНЕ УПРАВЛІННЯ В ЖІНОЧІ РУКИ
Новостворене управління з надання адміністративних послуг очолила Анжела Богдан.
Анжела Георгієвна народилася 25 січня 1978 р. у с.Привороки Глибоцького району Чернівецької області. Після закінчення неповної середньої школи, вступила до Хотинського сільськогосподарського технікуму на факультет «Облік і аудит».

МАЗУРЧАК ПРИ ПОСАДІ, БАХМАТ - БЕЗ
Учора, відповідно до розпорядження Президента України №388/2013, головою Печерської районної в місті Києві державної адміністрації призначено колишнього міського голову Кам’янця-Подільського Олександра Мазурчака.
Чутки про призначення Олександра Володимировича головою одного із найбагатших районів Києва ходили давно. Від вчора вони втілились у реальність.
Ще однією дійснюстю, та не зовсім приємною, стала звістка про припинення контракту між Міністерством аргополітики та ректором ПДАТУ Миколою Бахматом через стан здоров’я останнього.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДМИТРО ЖАБОЄДОВ: «МИ В ЗМОЗІ ДОПОМОГТИ ТИМ ПАЦІЄНТАМ, ВІД ЯКИХ ВІДМОВИЛИСЯ ІНШІ КЛІНІКИ»
Наше інтерв’ю з офтальмологом міжнародного класу, членом Американської асоціації катарактальних хірургів, кандидатом медичних наук, лікарем вищої категорії Дмитром Жабоєдовим планувалося заздалегідь. Як і повідомлялося раніше, 3 грудня Дмитро Геннадійович успішно провів у ЛОР-очному відділенні міської лікарні №1 оперативне лікування катаракти та глаукоми в чималої кількості пацієнтів. Крім того, професійну допомогу науковця отримали кам’янчани, котрі страждають на інші захворювання очей. Загалом кількість відвідувачів була настільки великою, що заплановане інтерв’ю довелось відкласти майже на 5 годин. Чесно кажучи, вже й не сподівалися, що зморений лікар погодиться на бесіду. Та ми забули, що маємо справу з професіоналом: 10 хвилин на відпочинок - і наш гість готовий до розмови.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ВАСИЛЬ ОВСІЄНКО - ПОЛІТВ’ЯЗЕНЬ ІЗ 25-РІЧНИМ СТАЖЕМ
Зовсім нещодавно у нашому місті із презентацією книги «Василь Стус: Поет і Громадянин. Книга спогадів і роздумів» перебувала визначна людина - український громадський діяч, письменник, розповсюджувач самвидаву, член Української Гельсінської групи, політв’язень, публіцист, історик дисидентського руху, співробітник Харківської правозахисної групи Василь Овсієнко. Народився Василь Васильович 8 квітня 1949 року на Житомирщині. Довгий час був в’язнем радянських таборів. Проте час розставив всі крапки над «ї». Уже в період Незалежності України чоловік був нагороджений орденами Ярослава Мудрого, «За заслуги», «За мужність», став лауреатом премій імені Василя Стуса, Івана Огієнка та інших.
Автор:  Віоліна СИТНІК

НОВІ - КАДРОВИК І РЯТІВНИК
У місті й районі тривають кадрові зміни. Так, начальником відділу організаційної і кадрової роботи РДА призначено Артема Дудка. Начальником ДПРП-35 у смт Стара Ушиця призначено капітана служби цивільного захисту Петра Антонюка.


Статті 346 — 360 з 421
Початок | Поперед. | 22 23 24 25 26 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ! Запорука існування нормального соціуму, на мою думку, залежить від правильно сформованих людських цінностей. З ними не народжуються, а просто з кожним прожитим днем, тижнем, місяцем, роком вони нашаровуються в кожної людини. І, звісно, у всіх це відбувається по-різному. В одних – засади цих цінностей залежать від виховання батьків, вчителів, друзів, у інших – це відбувається залежно від обставин, в які вони потрапляють. Вже самого оточуючого соціуму. І не завжди той досвід, який ми отримуємо, ма...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.