Перейти на мобільну версію сайту


18.04.2020

ЗВЕРНЕННЯ ПІДТРИМАЛИ. ПОДАТКОВУ ПІЛЬГУ ВСТАНОВИЛИ

Тривалий карантинний період поставив багатьох людей, хто займається малим і середнім бізнесом, практично на коліна. Якщо на початку їм вдавалося утримувати родини за рахунок власних заощаджень, то зараз більшість з них намагаються хоч якось втриматися на плаву. 

на ринкуЗайматися торгівельною діяльністю, особливо більшості, які займаються дрібною підприємницькою діяльністю на ринку, заборонено. Податки доводиться, згідно з законом платити, і це ще більше заганяє людей в глухий кут. Тривалість карантину визначити ніхто не зможе, тому що невідомо як пандемія буде розповсюджуватися впродовж найближчого часу. Українці – оптимісти, але що стосується наслідків, хоча б на місцевому економічному рівні, залишає бажати кращого. А за кожним представником малого та середнього бізнесу стоять сім’ї, які потрібно годувати. У деяких країнах світу було впроваджено податкові канікули, що значно полегшило життя підприємців. Хотілося б, щоб і наших громадян почули. Зрозуміло, що потрібно думати і дбати про наповнення бюджету, але слід враховувати при цьому інтереси і проблеми людей. З пропозицією звільнити на період карантину 1 і 2 групи підприємців звернувся депутат Верховної Ради VII-VIIIскликання, голова ГО «Ми-кам’янчани» Володимир Мельниченко до міської влади та депутатського корпусу. Якщо не відмінити сплату податків, то хоча б встановити для них податкову пільгу. Володимир Володимирович аргументував це тим, що в даний період потрібно підтримувати одне одного і допомагати. На сесії, що відбулася 14 квітня, його звернення було підтримано. Підприємці 1 і 2 групи будуть мати податкову пільгу з 1 квітня по 31 травня. Хочеться сподіватися, що все незабаром минеться і життя кам’янчан продовжиться в звичному руслі.

Нагадуємо, що відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 16 квітня, продуктові магазини будуть зачинені на Великдень 19 квітня. Бережіть себе та гарних всім свят!

Теги: ринок, Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.