Перейти на мобільну версію сайту


29.03.2013

ЗУПИНІМО, ДОКИ НЕ ВРАЗИЛО

На жаль, соціальне захворювання туберкульоз семимильними кроками увірвалося в життя кам’янчан. Аби хоч якось убезпечити городян і призупинити цю біду, якою інфікована третина населення земної кулі, до справи долучилися працівники Товариства Червоного Хреста.
- 4 наших патронажних медсестри пройшли спеціальне навчання та уклали угоди про надання послуг з проведення амбулаторного контрольованого лікування пацієнтів, які вирішили лікуватися від туберкульозу в амбулаторних умовах, - розповідає голова міської організації Товариства Червоного Хреста Людмила Криськова. - Патронажні сестри здійснюватимуть санітарно-просвітницькі заходи. Також ми надаємо посильну матеріальну допомогу малозабезпеченим хворим та дітям, допомагаємо одягом.
 Нині звертаюся до всіх: дбайте про своє здоров’я, своїх близьких, своєчасно звертайтеся до лікарів і проходьте флюорографію. Адже кількість хворих зростає з приголомшуючою швидкістю.

Теги: туберкульоз, Червоний Хрест

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.