Перейти на мобільну версію сайту


20.07.2012

ЗРОБИТИ СОБОРНУ ПІШОХІДНОЮ – НЕ ПРОБЛЕМА. ПРОБЛЕМА, ЯК ДІСТАТИСЬ ДО БУДИНКІВ

Підприємці, чиї торгівельні об’єкти розташовані на вулиці Соборній, знаходять різні шпаринки, аби автомобілем проїхати до свого магазину. Вони висловлювали незадоволення рішенням зробити із Соборної пішохідну вулицю, оскільки у них існує проблема із розвантаженням товару. Та чомусь підприємці не дивляться у бік інших містах, як там відбувається цей вул.Соборнапроцес? А вихід дуже простий: якщо немає змоги під’їхати до магазину з тильного вул.Соборнабоку, то доставка товару проводиться або ввечері, або раненько, коли це не заважає пішоходам.
Після того, як міський голова Михайло Сімашкевич оголосив Соборну пішохідною, з’явилися перші результати. З вулиці прибрали автомобілі. Тільки поодинокі знехтували рішення міського голови. Щоправда, і на них найшли управу - ДАІ.
Однак не потрібно вважати, що на цьому роботи із «опішохіднення» вул.Соборна зевершені. Є інший бік проблеми. Необхідно зробити все можливе, щоб звільнити проїзди із тильного боку цих будинків. Адже, окрім автомобілів підприємців, є автомобілі служб екстренного виклику - рятувальників, швидкої, міліції, - яким теж потрібно дістатися до цих помешкань. А нині картина в цьому плані невтішна. Деякі мешканці самовільно встановили шлагбауми при в’їзді у двір, а деякі - перегородили дворові проїзди чим було.
Нині тут роботи вдосталь, тим паче, коли лунає пропозиція зробити пішохідною і частину вулиці Уральська (від вул.Шевченка до вул.Лесі Українки) та вимостити її плиткою.

Теги: вул.Соборна

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.