Перейти на мобільну версію сайту


31.05.2019

ЗОШ №7 ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

школа№7Протягом навчального року ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 була учасником трирічної Програми «Healthyschools: заради здорових і радісних школярів», що реалізується Центром «Розвиток КВС» та MondelezInternationalFoundation.

Учні 1-11 класів разом із педагогами проводили різноманітні рухові активності, заходи щодо формування культури здорового харчування, а також здорового освітнього простору. Активну участь в організації і проведенні заходів у рамках Програми взяла «Рада лідерів» закладу.

За підсумками роботи заклад став фіналістом Програми. Під керівництвом координатора Програми в ЗОШ №7 Наталії Мельник, заступника директора з виховної роботи найактивніші учні Каріна Рубановська, учениця 10 класу, Наталія Шиманська, учениця 5 класу, Ярослав Степаненко, учень 7 класу презентували 16 травня у НСК «Олімпійский» (м.Киів) роботу закладу за період 15.10.2018 р. – 15.04.2019 р.

Серед почесних гостей Фіналу були заступник міністра освіти і науки Роман Греба, керівниця відділу промоції здорового харчування та фізичної активності Центру громадського здоров’я Ольга Донцова, а також «зіркові» гості, серед яких фіналіст програми «Мастер-шеф» Євгеній Клопотенко, автор збірника рецептур для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах.


Теги: трирічна Програма «Healthyschools: заради здорових і радісних школярів»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.