Перейти на мобільну версію сайту


06.09.2013

ЗОЛОТІ ГРОШІ СТАРОГО МІСТА

Третього вересня відбулася прес-конференція заступника міського голови Сергія Бабія.
- Місяць тому міський голова пообіцяв, що інформація про роботу зони платної парковки на вул.Замкова буде оприлюднюватися, - такими словами розпочав Сергій Віталійович своє спілкування із журналістами. - Влада щомісяця звітуватиме перед громадою за всі кошти, які надійшли від сплати за проїзд через Замковий міст. Не приховую, в перші дні роботи надходили нарікання щодо плати за проїзд. Та коли запровадили регіональні картки, які дозволяли проїхати за 1 гривню, то за останніх два тижні скарг не надходило.
Заступник міського голови підкреслив, що встановити плату за проїзд через Замковий міст змусила відсутність нормальної зливової каналізації. Через це та інтенсивний рух автотранспорту міст зазнає руйнації. Зрештою постало питання або взагалі перекрити рух через міст, або пустити по ньому транспорт (крім вантажного), але при цьому брати плату за проїзд. Отриманні ж кошти спрямувати на відновлення зливової каналізації та облаштування тротуарів. Було підраховано, що за годину майже 200 автівок (за добу приблизно 3150) проїжджають через Замковий міст.
5 березня більшість депутатів міської ради, зваживши всі «за» й «проти», підтримали варіант із встановлення плати за проїзд через Замковий міст, не погодившись на закриття руху через нього.
Сергій Бабій відмітив, що нині вже видано 867 карток для проїзду через Замковий міст, серед них - 304 регіональні, тобто їх придбали жителі сіл Довжок, Зіньківці та мікрорайону міста Підзамче. Стільки ж було видано службових, тобто для проїзду спецавтомобілів?
За словами заступника міського голови, повністю вирішено питання проїзду громадського фотофакт.jpgтранспорту. Для безперешкодного руху йому було відведено окрему смугу руху.
Стосовно фінансів, то Сергій Бабій проінформував, що за минулий місяць було зібрано 318 тис. грн. Із них 53 тис. 10 грн пішли на сплату податків, 198 тис. 787,50 грн поповнили міську казну, а 66 тис. 203 грн було спрямовано на потреби КП «Комунтрансервіс», яке, власне, й обслуговує систему (28 тис. 904 грн витрачено на зарплату працівників, 10 тис. 855 грн - нарахування на Фонд оплати праці, 4 тис. 166 грн – амортизація, 22 тис. 278 грн - придбання карток, комп’ютерних програм, меблів, забезпечення охорони).
Визначено три основних пріоритети, на які будуть спрямовуватися отримані гроші за проїзд через Замковий міст. На капітальний ремонт зливової мережі Замкового мосту та вул.Замкова (вартість – 36500 грн), на антикорозійні роботи металевих конструкцій Замкового мосту (4500 грн), на облаштування тротуару на вул.Замкова, від кафе «Кава від поліцмейстера» до Замкового мосту (221 тис. грн). У майбутньому планується замінити асфальтове покриття мосту на бруківку.
Заступник міського голови повідомив, що нещодавно запрацював ще один пропускний пункт. Отож, плата за проїзд через Замковий міст уже збирається з обох сторін. Тому прогнозовано, що сума надходжень до бюджету збільшиться і становитиме в місяць понад 400 тис. грн, а в рік - понад 5 млн. грн. За словами Сергія Віталійовича, це золоті гроші, вкрай потрібні для міста, зокрема для розвитку його історичного району.

Теги: Замковий міст

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.