Перейти на мобільну версію сайту


15.04.2016

ЗНЕСУТЬ АВАРІЙНІ ДЕРЕВА, ВЛАШТУЮТЬ БЮВЕТ

Вчора пройшло засідання міськвиконкому, на порядку денному якого були розглянуті питання щодо надання матеріальної допомоги та одноразової на поховання.

Члени виконкому погодилися затвердити статут КП «Міськтепловоденергія» в новій редакції. Також проголосували за знесення аварійних зелених насаджень. За словами міського голови Михайла Сімашкевича, їх у черзі більше 2 тисяч. Буде зрізано горіх на вул.Огієнка, 85, липу біля ДЮСШ. А от на вул.Черняховського та Індустріальній буде проведено повну реконструкцію, як і взагалі у всьому квадраті, де будується насіннєвий завод. КВС власними силами позрізає самосіви, натомість висадить культурні дерева, облаштує газони та тротуари. А зрізану деревину передасть місту для опалення садочків чи шкіл. Крім того, під час перемовин керівництво заводу пообіцяло передавати місту після запуску заводу кукурудзяні качани. За словами Михайла Євстафійовича, вони досить калорійні і використовуватимуться для опалення бюджетних установ. УТОС теж отримав дозвіл на зрізання тополів самостійно, але деревину забере для власних потреб і проведе озеленення.

Останню малу архітектурну форму дозволили встановити навпроти «Сільпо». Міський голова сказав, що більше не буде дозволів на встановлення кіосків.
На прохання мешканців Червоноармійської, біля будинку №41, буде встановлено бювет із питною водою. Це зробить підприємець Андріянов.

Затвердили члени виконкому склад Громадської ради при виконкомі міськради. До нього увійшли Володимир Антонюк, Володимир Барановський, Анатолій Боровський, Людмила Боярська, Анатолій Бернадін, Роман Браеску-Семенишин, Василь Бурбан, Павло Василенко, Павло Відлацький, Ольга Голубіцька, Наталя Горецька, Руслан Дудзяк, Володимир Дудко, Алла Іустінова, Наталя Лозінська, Анатолій Мишляковський, Микола Мякотін, Олександр Павлунішен, Любов Савліва, Марко Тетерук, Юрій Фігурський, Микола Чайковський. Найближчим часом відбудуться установчі збори Громадської ради, на яких і оберуть голову.

Теги: виконком

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.