Перейти на мобільну версію сайту


16.06.2017

ЗНАЙШЛИ 29 ВИННИХ

Про завершення службового розслідування нещодавнього зіткнення потягів біля Нігина повідомив голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун. Нагадаємо, вранці, 27 травня, під час маневрування зіштовхнулися пасажирський потяг №139 сполученням «Київ – Кам’янець-Подільський» та вантажний потяг. У пешому було 15, у другому – 17 вагонів. у пасажирському поїзді перебувало 541 особа, в результаті аварії постраждали шестеро, з них 4 дітей.

Висновки комісії: основна причина аварії – проїзд машиністом маневрового локомотива на заборонний сигнал світлофора і як наслідок – виїзд на маршрут руху пасажирського поїзда.

Також комісія вслановила, що чергова по станції «Нігин» вчасно не припинила маневрову роботу при русі пасажирського поїзда. Є претензії до мащиніста і помічника мішиніста пасажирського поїзда, які всупереч інструкціям не вибрали оптимальну швидкість для своєчасної зупинки поїзда перед перешкодою.

За словами Войцеха Балчуна, винні покарані, звільнено 10 працівників, 19 притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Після такого випадку керівництво «Укрзалізниці» вирішило провести для працівників, у тому числі керівного складу, позапланові навчання з безпеки дорожнього руху.

Також голова правління повідомив у соцмережі, що співробітники залізниці підтримують постійний зв’язок із пасажирами та батьками дітей, які постраждали під час поїздки у Кам’янець-Подільський. На звернення батьків двом дітям запропонували пройти оздоровлення в санаторії Хмільник або дитячому оздоровчому таборі. Ще двох дітей на прохання батьків обстежили медики залізничної лікарні в Києві.


Теги: аварії, завершення розслідування

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.