Перейти на мобільну версію сайту


04.05.2012

ЗНАЙШЛИ ПОТЕРНУ

IMG_1528.JPGНа заклики міського голови допомогти прибрати територію Руської брами військово-історичному товариству ГО «Військово-історичне товариство шанувальників пам’ятників історії фортифікації», голова якого Ігор Данілов, відгукнулися під час суботника окремі чиновники та організації. Найбільшу ж допомогу надали депутати облради Сергій Ведерніков та Володимир Мельниченко.
- Дуже хочеться, щоб, насамперед, до популяризації міста долучалися готельєри і ресторатори, - каже Сергій Ведерніков. - Саме ті, чий бізнес напряму залежить від туристичної привабливості Кам`янця-Подільського. А ще хочу закликати їх до фінансової підтримки фестивального руху, бо, на жаль, міський бюджет не може забезпечити це у повному об’ємі, - зазначив Сергій Ведерніков.
За словами Ігоря Данілова, через те, що напередодні Міжнародного історичного фестивалю «Porta Temporis» пройшлаIMG_1530.JPG злива, і біля Руської брами зібралося багато води, фестиваль був під загрозою. На допомогу історичному товариству прийшов депутат міської ради Ярослав Крочак. Він разом з Ігорем Васильовичем вирішив усі необхідні роботи здійснити самотужки.
28 квітня увесь колектив ПВКП «Механік» вийшов, щоб зробити водовідведення з цієї території, встановити чистокол по периметру, поробити доріжки та огородити сектори. Саме під час викопування траншеї для огорожі ковш трактора не відчув спротиву кам’янистого ґрунту. Ще раз зачерпнувши, - перед присутніми відкрилося якесь провалля, підземний хід. Як виявилося це бойовий хід (потерна), який йде під річкою Смотрич і виходить на другий берег. Про цю знахідку відразу сповістили міського голову Михайла Сімашкевича і директора НІАЗ «Кам’янець» Василя Фенцура, які особисто прибули туди.
Руською брамою ми почали займатися з 2010 року, - розповідає Ігор Данілов, - тоді там була величезна калабаня, там навіть качки плавали. Та за пару років нам вдалося зробити чимало. З минулого року допомогу почав надавати Ярослав Крочак. Ми з ним підписали двосторонню угоду про соціальне партнерство. Його поміч для товариства дуже багато важить, за що ми йому дуже вдячні.

Теги: потерна, Руська брама

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.