Перейти на мобільну версію сайту


08.11.2019

ЗНАЙОМИЛИ З РОБОТОЮ

канадціНа Хмельниччині представники Канадської поліцейської місії в Україні познайомились з роботою поліцейської станції.

Радники з питань підготовки поліцейських Канадської поліцейської місії в Україні Метью Стоунер та Грант Стефан відвідали Кам’янець-Подільський район, де познайомились із роботою поліцейської станції в Колибаївській об’єднаній тергромаді.

Нагадаємо, що на Хмельниччині наразі перебувають представники Канадської поліцейської місії в Україні, які проводять навчання для керівників груп реагування патрульної поліції. І однією із ключових тем у спецкурсі від канадських колег є ефективна взаємодія поліції та населення у вирішенні проблем громади.

Відтак, канадським колегам було цікаво дізнатися, як на Хмельниччині втілюється принцип сommunity policing – взаємодії поліції та громади. Правоохоронці вирушили на південь області, де вже рівно два роки в Колибаївській ОТГ працює поліцейська станція.

Старший дільничний Євген Надюк, який обслуговує населення 7-ми сіл, що входять до ОТГ, познайомив іноземних колег із особливостями своєї роботи та змінами в пріоритетах службової діяльності. Канадські поліцейські залишились задоволеними побаченим і почутим та висловили сподівання на подальшу співпрацю.


Теги: представники Канадської поліцейської місії на поліцейській станції

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.