Перейти на мобільну версію сайту


28.06.2013

ЗМІЯ ЗАВІТАЛА НА ГОСТИНУ

Напевне, нікому не побажаєш зустрітися на своєму шляху із змією, а ще й... у власному помешканні. А от у кам’янецькій квартирі, ще й на другому поверсі будинку по вул.Тімірязєва, у молодої жінки неочікувано з’явився гість - плазун. Бідолаха помітила його на кухні.
Спочатку господиня квартири пані Наталія не могла зрозуміти, чого хвилюється її папуга. Як з’ясувалося, пернатий друг таким чином сповіщав про небезпеку. Жінка ж побачила змію, коли та заповзла у ванну кімнату. Пані Наталія швиденько зачинила двері і зателефонувала рятувальникам. Проте господиня зарано зраділа, що замкнула змію. Присівши на стілець у кімнаті, вона побачила, як плазун уже повзе до неї. З перестраху пані Наталія застрибнула на стілець і почала лементувати. IMG_1069.JPGУ нічній сорочці на стільці рятувальники й застали жінку. А змія, напевне, налякавшись крику, заховалася під меблі. Рятувальникам нічого не залишалося, як розібрати меблі, щоб дістати звідти плазуна.
За попередніми оцінками, це, можливо, отруйна змія - кораловий аспид звичайний. Існують й інші назви «Прикрашена коралова змія» та «Ібібобока». Її довжина коливається в межах 50-98 см. Голова невелика, закруглена. Тулуб стрункий та тонкий. У забарвленні характерне чергування широких червоних й більше вузьких чорних кілець, відділених один від одного тонкими ясно-зеленими смужками. Полюбляє тропічні ліси. Активна уночі. Зустрічається на висоті до 500 м над рівнем моря. Харчується дрібними ящірками, охоче й часто п'є воду, але у воду не заходить. Мешкає окремо у східній, південній Бразилії, на півночі Аргентини, у Парагваї та Уругваї.
Зважаючи на це, великою загадкою залишається питання, звідки в нас, у міській квартирі, ще й на другому поверсі взявся цей небезпечний плазун. Поки що існує три версії. Можливо, вона втекла із домашнього тераріуму, або ж від заїжджих гастролерів. Існує версія, що це хтось навмисне підкинув змію, аби налякати жінку.
Жарти-жартами, але в нашому місті немає такої служби, яка би могла займатися подібними випадками. Немає спеціально навчених людей, які би могли дати раду і визначити, до якого класу відносяться брати наші менші. Тому й довелося убезпечувати життя жінки пожежникам. Тепер вони намагаються десь прилаштувати цю небезпечну гостю.

Теги: змії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.