Перейти на мобільну версію сайту


22.03.2013

ЗМАГАЛИСЯ РОСІЙСЬКОЮ

У вівторок у К-ПНУ ім.І.Огієнка стартував ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з російської мови та літератури.
Уже вдруге факультету іноземної філології нашого університету випала честь проводити Всеукраїнську олімпіаду з російської мови та літератури. До участі в олімпіаді було заявлено 53 учасника з 29 університетів України.
Оцінює учасників олімпіади журі, до складу якого увійшли викладачі К-ПНУ ім.І.Огієнка, іншихолімпіада.JPG ВНЗ країни та представники НАН України.
Важливість олімпіади засвідчили й вельмишановні гості, котрі завітали на її відкриття. Так, прибув консул-радник Генерального Консульства РФ у м.Львів Вадим Басинський, заступник керівника Представництва Росспівробітництва в Україні Ірина Царьова, відомий поет, перекладач, член Союзу письменників Росії, почесний член Союзів письменників Македонії, Сербії, Чорногорії, головний редактор журналу «Литературное содружество. Из века в век» Сергій Гловюк.
Не менш приємним сюрпризом став приїзд представниці Будинку російського зарубіжжя ім. О.Солженіцина Ірини Лопухіної, яка подарували університету 300 примірників книг відомих російських видань.

Теги: олімпіада, російська мова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.