Перейти на мобільну версію сайту


08.02.2019

ЗІЙШОВ СНІГ РАЗОМ З АСФАЛЬТОМ

дороги-2Зійшов сніг і зійшов асфальт на дорогах Кам’я­неччини. Навіть там, де ще не пройшло й півроку з часу проведення ремонтних робіт. 

Ми всі тішилися, коли в місті робили транспортну розв’язку при в’їзді з боку Хмельницького та при в’їзді на міст у Старому місті. Незрозуміло, чому в тих місцях, де застосовували новітні технології й обіцяли, що застосовані сучасні технології зі врахуванням всіх параметрів сучасного транспорту, асфальтове покриття не витримало і перетворилося у воєнно-польову дорогу, з численними вибоїнами!

дорогиДнями легковик неподалік «Бастіону» прямував дорогою, попереду була калюжа, через яку він вирішив переїхати і ледь не потонув. Довелося вантажівкою витягувати його звідтіля. А при в’їзді в місто з боку Хмельницького, щойно проминувши залізничний міст, вантажівка втрапила теж у пастку і добряче пошкодила колесо. Його заміна водію обійшлася у 500 доларів. 

Така ситуація майже на всіх автомобільних артеріях, але прикро те, що нас мають за лохів. Не встигли дорогу до кінця вулиці поремонтувати, як вже на початку з'явилися ями. Якщо ми так ремонтуємо автошляхи, то яка мова може йти про програму «Безпечне місто»? Хоча сподівання на цю програму дуже великі.

дороги-1Нагадаємо, що Кам’янець-Подільський увійшов до переліку шести міст, де буде реалізовано проект «Підвищення безпеки автомобільних доріг у містах України», на яку Європейський інвестиційний банк виділяє 75 млн євро. Така фінансова угода була підписана в липні 2018 року в Брюсселі. Ще одна новина, яка може суттєво вплинути на ремонт доріг у Кам’янці-Подільському – місто отримає кредит у 15 млн євро під 1% від Європейського банку реконструкції та розвитку на реалізацію програми «Безпечне місто». Це дозволить зайнятись капітальним ремонтом доріг замість одвічного латання ям. І дивно, вже так контролювали ремонт об’їзної хто тільки хотів, але результат виявився плачевний: тут яма на ямі.


Теги: міські дороги після снігу

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.