Перейти на мобільну версію сайту


10.06.2016

ЗАРОБИЛИ ГЕМОРОЙ УСІ

Чергову партію призовників було відправлено з Камянець-Подільського об’єднаного міського військового комісаріату. Майже всі юнаки у супроводі батьків, рідних та коханих вишикувалися біля військкомату для відправки в обласний збірний пункт, окрім трьох, які взагалі проігнорували свій святий чоловічий обов’язок – навчитися захищати Батьківщину. Їхні батьки ще до відправлення вишукували різні шляхи, як «відкосити» від армії. Навіть, пропонували гроші, та коли «рєшали» не знайшлося, їм на допомогу прийшли медики районної лікарні.

Юнака із с.Добровілля за два дні до відправлення госпіталізували з кровоточивим гемороєм у хірургічне відділення ЦРЛ, про що зробив запис у медичних документах черговий хірург, але коли військові зважили всі факти, то запідозрили, що хлопець хоче «відкосити» та ще й зробити всіх дурнями за допомогою хірурга. Впевнена, що не безкоштовно. Довелося звертатися до очільників ЦРЛ. І на диво, хворий раптом вилікувався від одного геморою, але заробив геморой на свою голову. Його військові доправили до Хмельницького. Батьки за ним у слід, і коли зрозуміли, що їхнє чадо вже за огорожею, почали знову вишукувати варіанти. І знайшли ще й собі геморой на голову – батько повідомив поліцію про зникнення сина з лікарні й обмеження його волі. Отже, тепер має відповісти за неправдиве повідомлення. Крім того, хто покриє збитки за використане поліціянтами пальне і вбитий час?

Доки тривала запекла боротьба одних - за сина, інших – за захисника Батьківщини, на лікарняне ліжко потрапив ще один призовник, але вже з гострим ентероколітом. Його батьки теж доклали зусиль, щоб юнак не служив. Напевне тому напередодні відправлення вся сім’я наїлася черешень, але постраждав лише юнак. Щоправда, в хлопчини були всі ознаки для госпіталізації, також на відправку прийшов брат, щоб повідомити про хворобу. Лікарі доклали зусиль, аби поставити хлопчину на ноги, його теж відправили на збірний пункт.

А от Юрій Романюк з Рихти заздалегідь подбав про хворобу. Після отримання повісти на відправку він звернувся в ЦРЛ, де лікар-терапевт поклав його на стаціонарне лікування. Коли працівники військкомату про це дізналися, вирішили навідати хворого, але його в палаті не виявилося. Сусіди по ліжку засвідчили, що він інколи приходить у палату, здебільшого його там не буває. На виклик виїхала слідчо-оперативна група поліції, але доки поліцейські їхали, черговий лікар виписав пацієнта. Як з’ясувалося, призовник потрапив у лікарню з медичним направленням на обстеження, у якому не було реєстраційного номера, підпису військового комісара і лікаря ВЛК, навіть, числа, але останнє швидкоруч написали.

Ще одного ухилянта, водія амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги ЦРЛ Палилюлька з Китайгорода, звільнили з роботи за прогули. Спочатку він пішов на лікарняний, потім узяв коротку відпустку, згодом прогуляв роботу у сподіванні, що пройде призовна кампанія. Та нині він переховується від служіння народові України.


Теги: призов до війська, ухиляння

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.