Перейти на мобільну версію сайту


23.11.2012

ЗАРАДИ ПОРЯТУНКУ І КОМФОРТУ ГОРОДЯН

19 листопада пройшло засідання 35-ої (позачергової) сесії міськради VІ скликання. Така терміновість була зумовлена необхідністю виділення з міського бюджету коштів на збільшення статутного капіталу КП «Міськтепловоденергія», а саме, щоб комунальне підприємство могло більш-менш працювати у рамках обмеження лімітів на використання природного газу.
Депутати погодилися виділити «Міськтепловоденергії» два мільйони гривень з бюджету розвитку міста для поповнення обігових коштів. Зазначалося, що підприємство опинилося в скрутній фінансовій ситуації, у першу чергу, через значну заборгованість держави перед КП «Міськтепловоденергія». Держава не компенсувала різницю в тарифах. На сьогодні цей борг становить понад 60 млн. грн. Також існує значна заборгованість бюджетних установ. Населення має борг перед «Міськтепловоденергією» майже у 5 млн. грн. Ця сума рівноцінна півторарічному нарахуванню. Загалом, на сьогодні середньомісячний рівень оплати населення за комунальні послуги становить 90-95%.
Міська влада та адміністрація підприємства неодноразово зверталися до керівництва держави з необхідністю вирішення цієї ситуації, зокрема щодо погашення боргу «різниці у тарифах», але поки що жодних зрушень немає.
Під час сесії депутати цікавилися, чи найближчим часом не планується підвищення тарифів на комунальні послуги. На що міський голова Михайло Сімашкевич заявив, що національна комісія, яка займається регулюванням цих питань, категорично проти будь-якого підвищення вартості комунальних послуг.
Сесії внесла також зміни та доповнення до рішення 19 (позачергової) сесії міськради «Про міський бюджет на 2012 рік».

Теги: сесія міськради, КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.