Перейти на мобільну версію сайту


06.04.2012

ЗАМІСТЬ ЗЕМЕЛЬНОГО АКТУ – ГРАБЛІ?

У вівторок до нашої редакції зателефонувала жінка, яка повідомила, що в людей, які зібралися біля районного земельного відділу, скоро увірветься терпець, і вони вирушать з пікетом до райдержадміністрації.
Картина виявилась непринадною: жива черга у 80 чоловік, вузький коридор... З бабусь і дідусів, які стоять уже не одну земельний.JPGгодину, котиться піт. Комусь стало погано...
- Це ви з газети!? – звернулася до мене жінка, помітивши фотоапарат. - Погляньте, як нас тут мордують! Нам доводиться сотні гривень витрачати на ці папірці та місяцями стояти в чергах. А в нас у кожного господарство. Люди приїжджають о четвертій ранку, щоб зайняти чергу. Над нами просто знущаються!
Чому не зроблять прийом документів у двох, трьох вікнах. Людей футболять з кабінету в кабінет, не хочуть їм нічого підказати, - лунало з усіх боків.
Один із чоловіків зазначив, що в земельний відділ їздить з жовтня, але так і не може нічого добитися.
- От купив булку, а шо мужику з неї? Хіба ж наїжся? Я вже не знаю скільки грошей сюди виїздив. Нікому до нас немає діла. Ні районному керівництву - Желізнику, Романчуку, ні керівнику земельного. До кого нам звертатися, куди йти із граблями? Чи нам накажете брати із собою розкладачки і тут ночувати? А вони будуть обходити наше господарство, доїти корів, годувати свиней, курей, пахати на городі?.

Теги: земля. приватизація

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.