Перейти на мобільну версію сайту


18.10.2013

ЗАМІСТЬ ФАПУ - АМБУЛАТОРІЯ

11 жовтня голова РДА Михайло Желізник, перший заступник голови Ніна Фабіянська та начальник управління фінансів Олександр Федик побували на сесії Колибаївської сільської ради, під час якої вирішувалася подальша доля приміщення ФАПу в с.Колибаївка.
За словами сільського голови Миколи Чайковського, є перспектива з розширення ФАПу та функціонування та його місці амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Як відзначає сільський чиновник, місця для цього достатньо.
= 25 років тому це приміщення було спеціально збудоване для забезпечення людей медико-санітарною допомогою, = зазначив сільський голова. = В одній половині будівлі тут працює ФАП, але інша частина пустує. Вона розрахована на житло для медиків, але наразі потребує ремонту, проведення опалення, водопостачанняйі водовідведення. Думаю, що спільними зусиллями це питання можна вирішити. У місцевому бюджеті маємо 100 тисяч грн, залучатимемо й кошти спонсорів.
За реконструкцію колибаївського ФАПу висловився й голова райдержадміністрації. Зорема, Михайло Дмитрович зазначив, що такий крок дасть можливість не лише розширити спектр надання медичних послуг, а й надавати їх на більш якісному рівні.

Теги: ФАП, с.Колибаївка, медицина

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.