Перейти на мобільну версію сайту


04.04.2014

ЗАМІСТЬ «А-А-А-А» - КОЛИСКОВА

До Всесвітнього дня дитячої книги, який візначається 2 квітня, кам’яничанин, депутат обласної ради Олег Хавронюк разом із народним депутатом України 5-го скликання Любою Стасів зробили чудовий подарунок дитячим садочкам та молодшим школярам міста - презентували збірочку народної колисанки і забавлянки «Люлі, люлі, люлі-са» з голосу покійної Антоніни Голентюк, матері подруги Любові Володимирівни. У книжичці є й ноти хаврон.JPGна колисанки.
Олег Володимирович викупив частину тиражу, а Любов Володимирівна власноруч вручила збірочки дитячим колективам. Авторка впевнена, що найбільше бажання, найщиріша мрія всіх батьків і матерів - щоб дітки зростали здоровими і красивими. А ще - розумними, щедрими на добро, на любов до людей. Щоб кожна дитина, а згодом і людина, вміла поважати старших, цінувала і оберігала святині свого роду й народу.
- Наше життя донедавна складалося так, що не лише молоді мами, а й бабусі в умовах наступу безнаціональної культури і бездуховності відцуралися пісень-колисанок, пісень-оберегів. Тільки й лишилося що: «А-а-а-а...
З допомогою цієї книжечки згадаємо українські народні колискові та забавлянки, - каже Любов Стасів, мама п’ятьох дітей і бабуся двох онуків. - І нехай у кожній хаті їх заспівають своїм малятам мами і бабусі. А у дитсадочках - мами-вихователі.

Теги: «Люлі, люлі, люлі-са», Любов Стасів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.