Перейти на мобільну версію сайту


26.10.2012

ЗАМІСТЬ 5 ТРАКТОРІВ - МІШОК ТИРСИ

Нещодавно заступник міського голови Сергій Бабій розповів для користувачів однієї із соціальних мереж про нове чудо-техніки, яким користуються працівники комунального господарства міста.
Зокрема, Сергій Віталійович зазначив: «Жителі міста, мабуть, звертали увагу, як комунальними тракторамтрактор.jpgи вивозять гілки від знесених чи кронованих дерев. Через все місто, як на сільському хуторі, везуть цілий оберемок гілля. Везуть повітря. Потім проблемним стає складування на міському звалищі.
З сьогоднішнього дня підприємство, що займається видаленням та кронуванням дерев, буде на місці переробляти мілку деревину на тирсу. Придбали пересувний, мобільний подрібнювач гілля, виробництва Чехія, який успішно стартував у міському парку, де проводяться роботи з видалення аварійних дерев та підняття крон. Кількість гілок тут надзвичайно велика. Тепер всі вони будуть перероблені на місці».
Отож, завдяки подрібнювачу гілля на полігон твердих побутових відходів з 5-ти тракторних причепів з деревними відходами, які возили раніше, привезуть лише мішок тирси.


Теги: Центральний парк, Сергій Бабій

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.