Перейти на мобільну версію сайту


10.10.2014

ЗАГОМОНИТЬ ПАРК?

Незабаром міський парк відпочинку заживе дитячим гоміном. Тут розпочалось будівництво дитячого кафе. Звести його зголосився підприємець з Вижниці.
У чоловіка багата фантазія: він побачив, що, рухаючись зі Старого міста з епохи старовини люди кафе (2).jpgпоступово наближаються до сучасності, і вже коли потрапляєш на Лебединне озеро, настають 70-ті роки. Після цього руху в часі немає. Підприємець запропонував надзвичайно цікавий проект, який вестиме доріжкою у майбутнє. За майбутнім проектом на колишньому місці більярдної в парку виросте дитяче кафе. Також власник збирається за власні кошти вистелити доріжки в парку, звести дитячу сцену, окультурити прилеглу територію, зробити фонтанчики, встановити казкові скульптури тощо.
Найцікавіше, що він планує проводити дитячі фестивалі, корпоративи, пленери, які допоможуть розвинутися дитячій творчості. У Вижниці чоловік вже має подібний проект, який успішно діє. Крім того, він випускає екологічно чисті, дерев’яні іграшки, які діти мають змогу розмальовувати самотужки.
Наразі оголошено конкурс на кращу назву дитячого закладу. Переможець отримає подарунок.

Теги: міський парк, дитяче кафе

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.