Перейти на мобільну версію сайту


26.02.2016

ЗА ВИРІЗАНЕ СЕРЦЕ - РОЗПЛАТА БУДІВЛЕЮ

22 лютого відбулося примусове проникнення в приміщення ТзОВ «Агропромтехніка СТОА» (колишня виробнича база заводу ЗБК) з метою проведення опису та оцінки майна з подальшою його реалізацією.

У зв’язку з тим, що коли 2001 року проходила ліквідація заводу ЗБК, людина з торгів викупила приміщення, у якому знаходилося майно БК «Поділля-Трансбуд», яке відразу й оформила договір на оренду будівлі. Проте власниця в односторонньому порядку розірвала договір і своїм майном, тобто приміщенням, увійшла в ТзОВ «Агропромтехніка-СТОА» через те, що нібито товариство має змінити профіль.

Будівлю було зачинено, а власника майна - БК «Поділля-Трансбуд» не допустили, щоб вивезти своє добро. Але через ніч те обладнання (серце виробництва) вирізали і вивезли. Про ці факти є фіксація правоохоронних органів. Зрозуміло, що будівельна компанія подала позов до суду, було проведено незалежні експертизи після чого суд ухвалив стягнути 637 тис. 410 грн із ТзОВ, але цій експертизі не повірили і звернулися до державної незалежної експертної лабораторії, яка встановила, що збитки становлять 950 тис. грн. Тому керівник БК «Поділля-Трансбуд» Володимир Мужило збирається позиватися до суду про збільшення позовних вимог.

До цієї процедури (оцінки приміщення) було залучено, відповідно до закону, представників правоохоронних органів, понятих, експерта та сторони спору, але ТзОВ не зявилося.
Після оцінки це приміщення має бути виставлене на продаж для забезпечення погашення збитків, нанесених  БК «Поділля-Трансбуд».

Теги: БК «Поділля-Трансбуд», Володимир Мужило

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.