Перейти на мобільну версію сайту


27.09.2019

ЗА ВДАЛИЙ КОНТРОЛЬ – СРІБЛО

ПТОЗа підсумками голосування у номінації «Кращий професійно-технічний навчальний заклад, що застосовує інноваційні методи в освіті» ДНЗ «Подільський центр ПТО» отримав почесне II місце у Всеукраїнській премії «Інновація в освіті».

Мета премії – виявити, відзначити та проінформувати суспільство про кращих особистостей та організації, які стали інноваторами у сфері освіти та зробили вагомий вклад у розвиток людського капіталу України.

До 15 квітня 2019 року проходило відкрите голосування серед всіх громадян України за номінаціями Всеукраїнської премії «Інновація в освіті – 2018». Нагородження переможців відбулося 27 вересня у приміщенні Інститут післядипломної освіти Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка в рамках проведення Першого Форуму Сучасних Викладачів, який реалізовується в рамках Соціального проекту «Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного».

Авторами і переможцями проекту «Організація внутрішньоучилищного контролю за навчально-виробничою діяльністю з професії «Муляр; лицювальник-плиточник» у ДНЗ «Подільський центр ПТО» стали Михайло Рущак (директора Центру) та Сніжана Боднар і Елла Мітькевич (методисти закладу).

Теги: ДНЗ «Подільський центр ПТО» другі на Всеукраїнській премії «Інновація в освіті»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


ВИБОРИ-2020

Початок : 10.08.2020 12:14:00
Закінчення: 14.08.2020 12:14:00
Голосів: 394
Опитування активне.


Нові чи старі обличчя? За кого голосуватимете на місцевих виборах 25 жовтня - "старого" голову громади чи нового кандидата?

  
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.