Перейти на мобільну версію сайту


18.10.2019

«ЗА УКРАЇНУ! ЗА ЇЇ ВОЛЮ!

за волюЗ нагоди святкування Дня Захисника України та Дня Українського козацтва для учнів 6-Б класу ЗОШ №10 (кл. керівник Олена Пташнік) шкільний бібліотекар ЗОШ №10 Ольга Потапова та бібліотекар бібліотеки-флії №7 Оксана Манчурак організували унікальне свято – патріотична вечірка «За Україну! За її волю!».

Мета заходу – сприяти патріотичному вихованню дітей; спонукати особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу; пробуджувати національну самосвідомість.

Розпочалися веселощі з патріотичного боді-арту, який ще більше об’єднав та згуртував присутніх. На руках та обличчях учасників та глядачів замайоріли знайомі прапорці та ожили червоні квіти. Присутні розповідали вірші, легенди слухали та співали пісні про рідний край. Після цього учасники взяли участь у вікторинах «Знавці культури» та «Що ти знаєш про свою Батьківщину?». Також відгадували страви, серед яких були й українські національні, куштували їх та співали про них пісні.

На захід був запрошений гість – військовий в/ч 2641 Олег Харкавлюк, учасник ООС, який розповідав дітям про події, які відбуваються на сході України. Присутнім було представлено відео про участь та виконання бойових завдань військовослужбовцями з Центру розмінування. Завершився захід побажаннями для України, які кожен висловлював, віддаючи часточку свого серця і душі. Діти заспівали пісню Т. Кароль «Україна це ти».

Оксана МАНЧУРАК, бібліотекарка бібліотеки-філії №7.

Теги: ЗОШ №10, патріотична вечірка «За Україну! За її волю!»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.