Перейти на мобільну версію сайту


07.09.2018

ЗА ТЕХРОБІТНИЦЮ ЗАМОВТЕ СЛОВО

прибиральницяЯк відомо, театр починається з вішалки, а школа – з техробітниці. Це вона – тьотя Таня, тьотя Іра, тьотя Світлана зустрічають кожного ранку школярів. Завжди усміхнена, охайна, бачить і знає все про кожного учня. Хто забув шапочку, хто забув ручку, а хто рюкзак. Знає всі таємниці шкільного життя.

Напередодні Свята знань у Нігині зібралося старше покоління техробітників, які вже давно пішли на пенсію.

За домашніми турботами, болячками не завжди можуть бачитися, хоча і живуть в одному селі. Теплою і зворушливою була зустріч. Молитвою пом’янули тих, кого вже немає серед нас. І розпочались спогади. А згадати є про що. Працювати доводилось багато, особливо влітку. Одних вікон потрібно було перефарбувати аж 365, а побілка, фарбування підлоги. Проте робилось все весело і швидко, бо ж були ще всі молоді й дужі. А ще допомагала пісня. За день переспівають багато пісень, а особливо «Червону хустину»:

«За лісом, за полем, де ходить кохання моє
Червона хустина заснуть не дає».

Заспівали, ніби не було тих прожитих років. Вернулася молодість і сила, здоров’я. Довго ще велася щира розмова про життя, дітей, внуків і правнуків. А на останок вирішили, що будуть зустрічатись частіше.

Тамара ПИЛИПЕНКО, колишній директор
Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Теги: ЗОШ с.Нігин, привітали техпрацівниць

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.