Перейти на мобільну версію сайту


07.10.2016

ЗА СТАНДАРТАМИ

У Центрі розмінування завершено перший навчально-методичний курс «Підготовки молодших командирів» із сержантським і старшинським складом. Проводили його військові з Канади.

Основною метою курсу було набуття молодшими командирами кваліфікованої підготовки для навчання підлеглих, відповідно до стандартів НАТО, розвиток основ та техніки викладання, комунікативних та лідерських якостей молодших командирів, поширення форм навчання за стандартами НАТО.

У майбутньому ці курси будуть розвиватися, а набуті знання, вміння та навички молодші командири використають під час залучення їх до проведення курсів з військовослужбовцями ЗСУ.

- Упевнений, що здобуті під час курсу професійні компетенції, забезпечать вам подальший кар’єрний зріст та значно підвищать рівень боєздатності штатних підрозділів, - зазначив начальник Центру Володимир Родіков. - Висловлюю щиру вдячність нашим канадським колегам за співпрацю.

- Цей курс є одним із багатьох кроків, необхідних для того, щоб укорінити лідерські навики й дати змогу Центру розмінування проводити такі курси самостійно, - зазначив підполковник Вейн Нівен, командувач операції «Юніфаєр» Об’єднаної оперативної групи України. - Українським, датським, канадським інструкторам та персоналу хочу подякувати за високий професіоналізм, відданість та важку роботу. Ви мали можливість спостерігати за покращенням тих навиків, які ви намагалися розвивати.

Теги: Центр розмінування

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.