Перейти на мобільну версію сайту


09.09.2016

ЗА СПАЛЮВАННЯ - ШТРАФ

палінняЗ настанням осені мешканці приватних домоволодінь після збирання сільгосппродукції починають спалювати сміття, листя тощо.

Нарікання на паління найбільше надходять від мешканців міста з селища Смірнова, вул.Білановецька набережна, Руських фільварок, селище Жовтневе. Розпочинають спалювати рештки рослинного походження та листя в основному ввечері.

Мешканці, прибираючи свої угіддя, не задумуються над тим, що вони шкодять власному здоров’ю та навколишньому середовищу. У першу чергу, від диму страждають діти, люди похилого віку та хворі на астму.

Люди повинні усвідомити одне, що при палінні листя, до якого немає доступу кисню, в повітря виділяється бензопрен, який може призвести до ракових захворювань. Також у повітря піднімаються діоксини - найотруйніші речовини.

Для збереження навколишнього середовища можна проводити компостування. Цей компост використовують як добрива через рік у якості підкормки дерев та кущів.

У разі, коли Ви не проводите компостування листя та не знаєте, що робити з рослинними рештками, можете звернутись у будь-яку організацію, комунальне підприємство та на платній основі провести їхнє вивезення на міський полігон ТПВ, не забруднюючи довкілля.

Також звертаємо увагу мешканців сіл, що межують із територією міста, а саме сс.Смотрич, Цибулівка, Жовтневе, Зіньківці, Кам’янка, Слобідка-Гуменецька, Довжок, у разі спалювання рештків рослинного походження, листя тощо будуть направлятися листи на районний відділ поліції щодо притягнення винних осіб до адмінвідповідальності.

Якщо на території міста проводиться спалювання листя, трави, решток рослинного походження та відходів виробництва, звертайтесь в оперативну службу міськвиконкому за номером 15-05 або в поліцію за телефоом 102.

За спалювання будь-яких відходів промислового, побутового або природного походження, трави, гілля, деревини, листя тощо, на винних осіб складаєтьсь протокол про притягнення до адміністративної відповідальності з накладанням штрафу:

- на фізичних осіб - 340-1360 грн.
- на юридичних осіб - 850-1700 грн.

Петро СОЛЯРИК, директор КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста».


Теги: паління листя, штрафи

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.