Перейти на мобільну версію сайту


03.08.2018

ЗА ПАРК МОЖУТЬ УЗЯТИСЯ

парк31 липня надійшло інформація, що НПП «Подільські Товтри» виграв грант на отримання європейських коштів у розмірі 30 млн грн. для будівництва еко-музею.

Про таке можна лише мріяти, адже місто має всі можливості для створення такого музею просто неба. Раніше кам’янчани із заздрістю приїздили з Софіївського парку. Там нічого такого видатного і значимого не було. Прибраний парк, огороджена тероторія, історичний маєток Потоцьких, десяток каменюк, підроблених у вигляді тварин, невеличкий водоспад і багато екскурсоводів, що розповідають, яка відома постать під яким деревом стояла.

У нас же, враховуючи ландшафт, шикарні краєвиди, каньйон, створивши різні легенди, можна зробити рай на землі. Але для цього потрібно добряче попрацювати.

Уже придумали, де можна збудувати Музей флори і фауни – на місці багатостраждального, напівзруйнованого, аварійного приміщення колишнього Літнього театру. Роками це приміщення переходило з одних рук в інші, були різні прожекти, але черговий термін оренди закінчився, і конкурсна комісія віддала ділянку іншому конкурсанту для забудови новітнього еколого-освітнього центру, тобто НПП «Подільські Товтри».

Місцеве керівництво до вересня 2018 року повинно визначитися, чи потрібна Кам’янцю така інвестиція, інакше кошти перейдуть у Сатанів, наступному претенденту на грант. Але це буде найбільшим злочином проти Кам’янця.


Теги: Міський парк, еко-музей

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.