Перейти на мобільну версію сайту


02.06.2017

ЗА НЕДОПАЛКИ - ПО ПОВНІЙ

штраф23 травня пройшло засідання адмінкомісії, де розглядалися правопорушення кам’янчан щодо благоустрою в місті.

Пан Володимир із Черняхівського проводив земляні роботи без відповідного дозволу. Його подвір’я заливає, і він виготовив документацію на заміну труби, але дозволу на земляні роботи не взяв. Крім того, він створив аварійно-небезпечну ситуацію, бо, добираючись до колодязя, розрив дорожнє полотно. Чоловік зрозумів свою помилку і пообіцяв відновити покриття, але мінімальний штраф у сумі 340 грн йому все ж доведеться сплатити.

Таку ж суму заплатить домовласник із Папаніна, 43. Він встановив огорожу вздовж домогосподарства, захопивши приблизно 90 см громадської землі. Тепер, окрім штрафу, йому потрібно подбати про виділення цих сантиметрів. Також земляні роботи незаконно проводила пані Інна з Північної, 72. Вона задля того, щоб підключитися до мережі водовідведення, перекопала тротуар, але пообіцяла його відновити і сплатити штраф у 340 грн.

Цікава ситуація сталася із паном Кукурудзою, який за власний кошт зробив біля дому на вул.Драгоманова, 12, квітники, облагородив територію, а для наповнення клумб завіз землю, яку підсипали впродовж тижня. Проте та земля частково висипалася на проїжджу частину. Це побачили працівники муніципальної поліції і склали адмінпротокол. Чоловік уже все прибрав і зробив красу для громади, але окремі члени адмінкомісії наполягали, щоб його оштрафувати по повній, як юридичну особу на 1700 грн. Це ж несправедливо, й на такі речі можна заплющити очі та обійтися лише попередженням, а не відбивати охоту щось робити. У місті достатньо правопорушників, які роками не прибирають за собою сміття і будматеріали. Комісія більшістю погодилася винести йому попередження. Ще було декілька порушень благоустрою, які потягнули за собою мінімальні штрафи.

Приписи від комунальної поліції отримали супермаркети «Фуршет» та «Наш край», які зовсім не дбають про своїх покупців і наражають їх на травмування. Біля кожного з них понівечені сходи. Безпощадні члени комісії були до тих, хто викидає через вікно сміття і недопалки. Відтепер усіх, кого помітять за таким порушенням, штрафуватимуть на 1360 грн.


Теги: адмінкомісія, штрафи

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.